W sierpniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Konkurs O Buławę Lajkonika

Dodane 04.06.2016, 19:24

Drodzy Państwo,

dzisiaj w ramach Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością” na terenie klubu sportowego Bronowianka odbył się piknik, podczas którego miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu O Buławę Lajkonika. Konkurs ten odbył się 12-15 kwietnia. Wzięły w nim udział dwie podopieczne naszej Fundacji ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących przygotowywane przez Monikę Flagę: Danuta Janda i Natalia Lewandowska. Bardzo cieszymy się sukcesem, jaki odniosła Natalia, gdyż w ramach tego konkursu otrzymała dużą Buławę, natomiast Danusia dostała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom!

Na dużej scenie stoi Danusia i Natalia. Ubrane są w sukienki.