Krynicki długi weekend

Dodane 12.06.2015, 10:52

W dniach 4-7 czerwca nasza Fundacja udała się do Krynicy na długoweekendowe koncertowanie. Od czwartku zagraliśmy w Sanatoriach (Beskid, Mielec, Energetyk i Zgoda). Pogoda podczas tego wyjazdu była przepiękna, co spowodowało, że i na naszych koncertach frekwencja była nieco mniejsza. Jednak jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że zechcieli Państwo z nami spędzić te 4 wieczory wraz z dobrymi polskimi piosenkami. Do sanatorium Beskid otrzymaliśmy zaproszenie i graliśmy tam po raz pierwszy. Jednak tak, jak w przypadku pozostałych miejsc liczymy na dalszą udaną współpracę.

Nasze wyjazdy to nie tylko koncerty, ale również wzajemna integracja i długie nocne rozmowy. Podczas tego wyjazdu udało nam się także rozpocząć sezon grillowy i w sobotni wieczór mieliśmy okazję zjeść przepyszną kiełbaskę z grilla, a także pieczony chlebek i oscypki. Było to możliwe dzięki naszym przyjaciołom Marcie i Michałowi Starczewskim, którzy czuwali, aby nikt sobie krzywdy nie zrobił.

Natomiast dzięki gościnności sanatorium Energetyk, codziennie mogliśmy smakować pysznych obiadów przygotowywanych przez tamtejsze Panie kucharki.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten wyjazd przebiegł w taki miły sposób. Do Krakowa wróciliśmy pełni energii na dalsze działania, oczekując na kolejną okazję do koncertowania.

Trzy osoby (jeden mężczyzna, dwie kobiety) stoją, śpiewają. Po ich prawej stronie, przy klawiszach, siedzi mężczyzna. Po jego prawej stronie stoi fundacyjny rollup.(cztery osoby - dwóch mężczyzn, wie kobiety) stoją, w rękach trzymają mikrofony. Mężczyzna i kobieta, którzy znajdują się na zdjęciu po prawej stronie, śpiewają.