W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Kwiecień w Krynicy i Muszynie

Dodane 19.04.2016, 10:26

Szanowni Państwo,

w dniach 15-17 kwietnia mieliśmy kolejną okazję zaprezentować się w 3 sanatoriach w Krynicy i Muszynie. Dziękujemy za miłe przyjęcie w sanatorium „Mielec”, „Energetyk” i „Wiarus”.

Kolejny raz się nie zawiedliśmy, była to dla nas przyjemność występować dla tak wrażliwej i żartobliwej publiczności. Mamy nadzieję, że Państwu również się podobało.

Na specjalne życzenie osób z Energetyka Karol napisał utwór o Smoku Wawelskim, poniżej zapis tej kompozycji.

Bardzo dziękujemy władzom wszystkich sanatoriów za przyjmowanie nas u siebie.