W listopadzie na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
NAWET NIEWIELKA KWOTA POTRAFI ZMIENIĆ ŚWIAT DRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODARUJ TERAZ!

Życzenia! :)

Dodane 30.03.2013, 11:00

„Cokolwiek uczynicie jednemu z tych najmniejszych, mnie uczynicie".
Bóg okazał się dla nas życzliwy i bardzo Łaskawy, gdyż posłał Swego Syna na śmierć za nasze grzechy.
Niech te nadchodzące Święta Wielkanocne przyniosą Nam wiarę, nadzieję i miłość. Nauczmy się, nie, tylko w te Święta, być życzliwymi dla Boga i dla siebie nawzajem. Niech Zmartwychwstały obudzi w Nas, to co uśpione, albo ożywi to, co martwe i prowadzi przez życie w zdrowiu, radości i pokoju.

Podopieczni Fundacji odnoszą kolejny sukces!

Dodane 24.03.2013, 20:50

23 marca br. zespół Cantito zdobył nagrodę Grand Prix na IX Przeglądzie Pieśni Pasyjnej w Koziegłówkach. Jest to ogromny sukces dla zespołu, ale także dla Fundacji. To wspaniale mieć takich zdolnych podopiecznych. Życzymy zespołowi kolejnych sukcesów.

Sukces zespołu Cantito w Będzinie

Dodane 22.01.2013, 10:50

Nasi podopieczni zespoł Cantito, na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie, zdobyli II miejsce w kategorii zespołw wokalnych oraz wyróżnienie za najlepsze wykonanie kolędy współczesnej "Uciekali". Festiwal odbywał się w dniach 17-20 stycznia br.

Jesteśmy bardzo dumni i gratulujemy!

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Starsze >>