Ilość odwiedzin: 
W listopadzie na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU
NAWET NIEWIELKA KWOTA POTRAFI ZMIENIĆ ŚWIAT DRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODARUJ TERAZ!

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Setne urodziny pani Marii

Dodane 08.06.2017, 6:41

Wczoraj Fundacja Artystyczna Cantito miała ogromny zaszczyt i przyjemność uświetnić swoim występem obchody setnych urodzin.

Nasza szanowna jubilatka, pani Maria, jest w tym wyjątkowym wieku nadal pogodna, uśmiechnięta i cieszy się nie najgorszym zdrowiem.

W tej pięknej, wzruszającej uroczystości uczestniczyli również między innymi, poza rodziną i przyjaciółmi pani Marysi, przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Wspaniałe urodziny zostały zorganizowane w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Krakowie, gdzie nad wszystkim czuwali pracownicy tej placówki.

My również z całego serca życzymy kolejnych lat w dobrym zdrowiu i z uśmiechem na twarzy, mając nadzieję na równie niezwykły koncert z okazji kolejnych urodzin.

Na scenie znajdują się cztery osoby. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Jeden stoi, w ręce trzyma mikrofon, obok niego stoją kobiety. Drugi gra na pianinie.

Zapraszamy na letnie warsztaty wokalne!

Dodane 05.06.2017, 13:13

Fundacja Artystyczna Cantito zaprasza na letnie warsztaty wokalne „Wypoczynek z muzyką”.

Odbędą się one w dniach od 31 lipca do 11 sierpnia 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ulicy Tynieckiej 6 w Krakowie.

Nasze zaproszenie kierujemy do osób niewidomych i słabowidzących w wieku od trzynastu do trzydziestu pięciu lat.

Proponujemy profesjonalne lekcje śpiewu, emisji głosu, dykcji i interpretacji. Celem spotkań jest także poprawa techniki wokalnej, poszerzanie repertuaru zgodnego z indywidualnymi predyspozycjami wokalisty, rozwijanie słuchu i wrażliwości wykonawczej.

Wszystkie zajęcia są dla uczestników warsztatów bezpłatne, za wyżywienie i noclegi odpowiadają Państwo we własnym zakresie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca br. pod adresem mailowym kontakt@fundacjacantito.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Warsztaty wokalne Wypoczynek z muzyką 2017".

W treści maila prosimy podać:

  • Imię i nazwisko
  • Numer telefonu
  • Adres e-mail
  • Datę urodzenia
  • Stopień niepełnosprawności

Do zgłoszenia należy dołączyć nagranie dowolnej wykonanej przez siebie piosenki.

Spotkajmy się latem w Krakowie, aby w przyjaznej atmosferze rozwijać swoje zdolności artystyczne.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 607-305-301 lub pod adresem mailowym kontakt@fundacjacantito.pl

Serdecznie zapraszamy!

Majowo koncertowo w Solcu i Busku

Dodane 30.05.2017, 9:14

26 i 27 maja zagraliśmy trzy bardzo udane koncerty w Solcu i Busku-Zdroju, w uzdrowiskach Solec, Marconi i Nida.

Motywem przewodnim naszych spotkań było święto wszystkich mam, którym Adrian Wyka z radością dedykował piękną krakowską piosenkę z repertuaru Marka Grechuty „Będziesz zbierać kwiaty”.

Niestety z przyczyn zdrowotnych nie było z nami wspaniałej konferansjerki, wokalistki i prezes fundacji Moniki Flagi, co zdarzyło się po raz pierwszy od wielu lat. Wszystkim nam jej bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że na czerwcowe koncerty wróci w pełni sił fizycznych i wokalnych.

Dziękujemy cudownej publiczności, wypełniającej sale po brzegi. Dostajemy od Państwa mnóstwo cennej energii, nabieramy motywacji do dalszego działania. Spędzany wspólnie czas podczas koncertów i słuchanie wielu ciepłych słów uznania jest dla podopiecznych fundacji prawdziwą przyjemnością.

Do zobaczenia w czerwcu!

Poszukujemy biura rachunkowego

Dodane 04.05.2017, 16:17

Szanowni Państwo,

Fundacja Cantito poszukuje rzetelnego, skrupulatnego i odpowiedzialnego biura rachunkowego, które zajmie się naszą księgowością i sprawami kadrowymi, a dodatkowo będzie w stanie nam pomóc w czynnościach związanych z wypełnianiem dokumentów i  przesyłaniem ich do odpowiednich urzędów, a także  baz elektronicznych.

Ze względu na fakt, że pracują u nas wyłącznie osoby, które mają problemy ze wzrokiem, taka pomoc jest nam niezbędna.

Dodatkowo chcemy mieć poczucie bezpieczeństwa w związku z prowadzoną dokumentacją i wszystkimi skomplikowanymi procedurami rachunkowymi. Zależy nam także na przestrzeganiu wymaganych terminów.

Więcej szczegółów udzielimy pod naszym adresem email lub numerem telefonu: (+48) 607 305 301

 

Czekamy na Państwa oferty!

Solcowo-Buskowe koncerty

Dodane 02.05.2017, 13:05

W dniach 28-29 kwietnia gościliśmy w Solcu i Busku-Zdroju w zawsze chętnie oczekujących nas uzdrowiskach Solec, Marconi i Nida.

Koncerty i tym razem cieszyły się wielką popularnością. Dla przybyłej do nas wspaniałej publiczności przygotowaliśmy kilka premierowych piosenek tak znaczących artystów jak Ewa Demarczyk, Grzegorz Turnau czy Jacques Brel. Spotkały się one z entuzjastycznym przyjęciem i na pewno często będziemy teraz do nich powracać. 
Nie spoczywamy na laurach i przygotowujemy następne ciekawe premiery, które będzie można usłyszeć na kolejnych koncertach.

Dziękujemy publiczności za moc ciepłych słów kierowanych pod naszym adresem i za ogromne zainteresowanie koncertami, aż do braku miejsc siedzących.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem!

Wesołego Alleluja!

Dodane 15.04.2017, 11:18

Alleluja niechaj zabrzmi w każdym z nas

I niech serca wszystkich napełni miłością

W ten piękny, świąteczny czas

przepełniony Zmartwychwstaniem i radością!

Niech Zmartwychwstały Chrystus daje nam tyle siły, ile miał niosąc Krzyż

Bądźmy pokorni wobec trudności i nauczmy się przebaczać, jak On wisząc na Krzyżu

Rodzinnych, pełnych ciepła Świąt Wielkiej Nocy

Życzą członkowie i podopieczni Fundacji Cantito

Kilkanaście pisanek na kolorowym tle. W prawym dolnym rogu jest napisane "Wesołego Alleluja!"

Koncert na gali fundacji Vital

Dodane 28.03.2017, 17:32

Dnia 27 marca Fundacja Cantito miała przyjemność swoim koncertem uświetnić galę zorganizowaną przez fundację Vital w celu wyrażenia wdzięczności i rozdania kart Info-med honorowym partnerom tego projektu.

Istotą przedsięwzięcia jest rozpropagowanie wśród mieszkańców naszego miasta kart podstawowej informacji medycznej; małych dokumentów (wielkości dowodu osobistego, mieszczących się w portfelu), w których znajdą się podstawowe informacje na przykład o przebytych chorobach czy operacjach, wszczepionych implantach lub uczuleniach na określone leki.

Również podopieczni Fundacji Artystycznej Cantito otrzymali blankiety do rozdania swoim rodzinom i znajomym.

Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć artystycznie tak ważny dla miasta projekt.

Mamy nadzieję, że karty Info-med w znaczący sposób przyczynią się do szybszego ratowania życia i zdrowia zwłaszcza starszych Krakowian.

Przedwiosenne koncerty

Dodane 20.03.2017, 19:38

Szanowni Państwo,

17 i 18 marca po raz kolejny gościliśmy w Solcu i Busku- Zdroju, gdzie mieliśmy przyjemność zagrać w uzdrowisku Solec i sanatorium Nida.

Również tym razem obie sale wypełnione były radosną, entuzjastyczną publicznością, z którą muzycznie przywoływaliśmy wytęsknioną już przez wszystkich wiosnę.

Wraz z naszymi drogimi słuchaczami śmialiśmy się do łez, sympatycznie żartując i śpiewając (także wspólnie) znane polskie piosenki.

Dziękujemy wszystkim za liczną obecność, a władzom obu ośrodków za umożliwienie tych pięknych, ciepłych spotkań!

Przekaż nam Twój 1%

Dodane 08.03.2017, 16:28

Dla osób niewidomych przygotowaliśmy opis filmu. Można go przeczytać po kliknięciu w czytaj więcej.

Piątkowy koncert w Solcu

Dodane 05.03.2017, 14:24

Szanowni Państwo,
W miniony piątek, 3 marca, mieliśmy przyjemność zagrać koncert w uzdrowisku „Solec” w Solcu-Zdroju. Po raz kolejny licznie przybyła publiczność nas nie zawiodła – świetnie się razem bawiliśmy.

Wszystkim, którzy pojawili się na tym koncercie, bardzo dziękujemy i gorąco wierzymy, że to nie było nasze ostatnie spotkanie.

Dziękujemy również władzom uzdrowiska „Solec” za to, że od lat zawsze bardzo ciepło przyjmują nas w swoich progach.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Starsze >>

Powered by CuteNews