Ilość odwiedzin: 
W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10,0% / 300.0 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU
Przekaż nam 1%: KRS 0000424570
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

I Piknik Rodzinny Kostki

Dodane 16.06.2015, 21:53

W sobotę 13 czerwca nasza Fundacja wzięła udział w I Pikniku Rodzinnym Kostki, organizowanym przez Dyrekcję, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły oraz Radę Rodziców Publicznego Gimnazjum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie.
Była to wspaniała inicjatywa, dzięki której promowano szkołę oraz stawiano na jej rozwój.
Wiele atrakcji, występów artystycznych, wspaniałych regionalnych potraw oraz różnych pokazów przyciągnęło bardzo dużo uczniów wraz z rodzicami, nauczycieli i zaproszonych gości.
Bardzo się ucieszyliśmy kiedy zostaliśmy poproszeni o koncert podczas takiego ciekawego i potrzebnego wydarzenia, które i dla nas stworzyło okazję do zaprezentowania swoich dokonań szerszemu gronu ludzi.
Dziękujemy za zaproszenie, gościnę i pomoc oraz słodkie prezenty, które otrzymaliśmy na pożegnanie.
Mamy nadzieję, że nasz występ się Państwu spodobał i będziemy mogli liczyć na ponowne spotkanie.

4 osoby stoją na scenie, kobieta przemawia, a 1 mężczyzna siedzi przy instrumencie klawiszowym Scena pikniku widziana z oddalenia. Na niej wszyscy z Fundacji stoją, a 1 z mężczyzn siedzi przy instrumencie.

 

 

Krynicki długi weekend

Dodane 12.06.2015, 9:52

W dniach 4-7 czerwca nasza Fundacja udała się do Krynicy na długoweekendowe koncertowanie. Od czwartku zagraliśmy w Sanatoriach (Beskid, Mielec, Energetyk i Zgoda). Pogoda podczas tego wyjazdu była przepiękna, co spowodowało, że i na naszych koncertach frekwencja była nieco mniejsza. Jednak jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że zechcieli Państwo z nami spędzić te 4 wieczory wraz z dobrymi polskimi piosenkami. Do sanatorium Beskid otrzymaliśmy zaproszenie i graliśmy tam po raz pierwszy. Jednak tak, jak w przypadku pozostałych miejsc liczymy na dalszą udaną współpracę.

 

Nasze wyjazdy to nie tylko koncerty, ale również wzajemna integracja i długie nocne rozmowy. Podczas tego wyjazdu udało nam się także rozpocząć sezon grillowy i w sobotni wieczór mieliśmy okazję zjeść przepyszną kiełbaskę z grilla, a także pieczony chlebek i oscypki. Było to możliwe dzięki naszym przyjaciołom Marcie i Michałowi Starczewskim, którzy czuwali, aby nikt sobie krzywdy nie zrobił.

Natomiast dzięki gościnności sanatorium Energetyk, codziennie mogliśmy smakować pysznych obiadów przygotowywanych przez tamtejsze Panie kucharki.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym ten wyjazd przebiegł w taki miły sposób. Do Krakowa wróciliśmy pełni energii na dalsze działania, oczekując na kolejną okazję do koncertowania.

Trzy osoby (jeden mężczyzna, dwie kobiety) stoją, śpiewają. Po ich prawej stronie, przy klawiszach, siedzi mężczyzna. Po jego prawej stronie stoi fundacyjny rollup.(cztery osoby - dwóch mężczyzn, wie kobiety) stoją, w rękach trzymają mikrofony. Mężczyzna i kobieta, którzy znajdują się na zdjęciu po prawej stronie, śpiewają.

Pierwszy plenerowy koncert w tym roku

Dodane 09.05.2015, 18:32

Wczoraj 8 maja 2015 roku zagraliśmy koncert w naszym zaprzyjaźnionym Uzdrowisku Solec-Zdrój. Po raz pierwszy był to koncert w plenerze podczas ogniska zorganizowanego dla kuracjuszy. Publiczność, która była bardzo rozbawiona i rozśpiewana fantastycznie nas przyjęła.
Bardzo dziękujemy za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę i do zobaczenia na kolejnych koncertach.

Pod drewnianą altaną śpiewają dwie kobiety i dwóch mężczyzn z mikrofonami w rękach. Przed mężczyzną stojącym po lewej stronie instrument klawiszowy, a obok drugiego mężczyzny z prawej strony mikser.

Koncerty w Krynicy-Zdroju już za nami

Dodane 21.04.2015, 9:13

W miniony weekend nasza Fundacja zorganizowała trzy koncerty: w Krynicy-Zdroju oraz w Muszynie.
Zagraliśmy w sanatorium uzdrowiskowym "Mielec", w sanatorium "Energetyk", a także w Muszynie w sanatorium "Wiarus".
Każdy z tych koncertów był wyjątkowy, ponieważ spotykaliśmy wspaniałych ludzi, dla których nasze koncerty stanowiły odskocznię od codzienności i dostarczały wiele emocji.
Bardzo dziękujemy Dyrektorom wszystkich tych miejsc za to, że mieliśmy możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, a wspaniałej publiczności za tak liczne przybycie oraz za wszystkie ciepłe słowa w naszym kierunku.
Granie dla Państwa jest zawsze wielką przyjemnością.

Dwie kobiety i dwóch mężczyzn śpiewa, w dłoniach trzymają mikrofony. Po prawej stronie stoi stół z mikserem.Kobieta stoi śpiewa, po jej prawej stronie siedzi kobieta i mężczyzna, mężczyzna ma przed sobą instrument klawiszowy. Po lewej stronie siedzi mężczyzna przy mikserze.

Kolejne spełnione marzenie!

Dodane 11.04.2015, 22:13
Logo firmy Roland Polska

Już za nami kolejny koncert w Uzdrowisku Kraków Swoszowice.

Bardzo dziękujemy całej publiczności za przybycie i miłe przyjęcie.

Dzisiejszy dzień był dla nas wyjątkowy. Po raz pierwszy zagraliśmy na naszym nowym instrumencie klawiszowym. Od dawna zamierzaliśmy go kupić. Marzenie to udało się spełnić dzięki pomocy firmy Roland Polska oraz wszystkim, którzy na naszych koncertach wsparli nas finansowo.

Jeszcze raz wszystkim dziękujemy!

WIELKANOC

Dodane 04.04.2015, 9:24

Niech wielkanocne życzenia pełne nadziei i miłości przyniosą sercu zadowolenie dzisiaj i w przyszłości!

Życzymy, aby Święta Wielkanocne wypełnione były nadzieją budzącej się do życia wiosny,
aby przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość.
Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie,
napełni Was pokojem i wiarą,
niech da siłę w pokonywaniu trudności
i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość...
Z serdecznymi życzeniami od całej Fundacji Cantito!

Kolorowe pisanki pośród kilku kwiatków w różnych kolorach i napis na środku, u góry grafiki: Wesołego Alleluja.

Koncertowy weekend dobiegł końca

Dodane 29.03.2015, 22:23

Busko-Zdrój oraz Solec-Zdrój to miasta, które od wielu lat przyjmują nas bardzo miło. Tak było i tym razem. Zagraliśmy trzy koncerty: w Uzdrowisku "Solec", w sanatorium "Nida", a także w sanatorium "Marconi". W każdym z tych miejsc spotkaliśmy wspaniałą publiczność, która bardzo żywiołowo reagowała na nasz śpiew oraz konferansjerkę, za co serdecznie wszystkim Państwu dziękujemy.

Bardzo dziękujemy również władzom oraz pracownikom KO każdego z trzech uzdrowisk, za to, że od początku są nam przychylne i zawsze możemy na nich liczyć.

Zapraszamy na kolejne koncerty.

Z koncertem w Ustroniu

Dodane 18.03.2015, 17:55

Drodzy Państwo,

W weekend 13-15 marca 2015 r. nasze muzyczne drogi zaprowadziły nas do Ustronia. Mieliśmy możliwość zagrać dla wspaniałej publiczności w 3 miejscach, za co serdecznie dziękujemy:
- Pani Dorocie Wlaźlak z Ośrodka Magnolia
- Pani Beacie Heczko z Hotelu Mazowsze Medi-SPA,
- Pani Jadwidze Zagrajek z sanatorium Róża

Wszystkim dziękujemy za przybycie, cudowne przyjęcie i dobre słowa.
Zapraszamy serdecznie na kolejne koncertowe spotkania z naszymi podopiecznymi.

Dziękujemy za wspólne kolędowanie!

Dodane 21.01.2015, 21:47

Szanowni Państwo,

w dniu 18 stycznia br. w Klubie Garnizonowym przy ulicy Zyblikiewicza 1 odbył się koncert świąteczny naszej Fundacji. Koncert ten był dedykowany wszystkim tym, którzy w roku 2014 pojawili się na naszej drodze i okazali nam swoje serce.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy w tym dnu zechcieli posłuchać efektu naszej pracy i wspólnie z nami kolędować. Mamy nadzieję, że będziemy się z Wami spotykać jeszcze nie raz.

Szczególne podziękowania kierujemy na ręce gospodarza Klubu Garnizonowego, Pana pułkownika Stanisława Gardiasa, który już wielokrotnie gościł nas u siebie, a także Mateusza Sieniawskiego naszego najlepszego realizatora dźwięku, na którego pomoc możemy liczyć zawsze podczas wszystkich większych przedsięwzięć muzycznych. Osoby te od dawna wspólnie z nami działają na rzecz niepełnosprawnych artystów. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie w dalszym ciągu przebiegać w tak wspaniałej atmosferze.

Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim bardzo!

 

Ruszamy z II Ogólnopolskim Festiwalem Piosenki Krakowskiej!

Dodane 12.01.2015, 20:23

Już po raz drugi Fundacja Artystyczna Cantito ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej, który odbędzie się w dniach 20-21.06.2015 r. w Krakowie.

Wszystkie szczegóły dotyczące spraw organizacyjnych, a także Regulamin oraz Formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Festiwalu, dlatego prosimy o śledzenie tej strony lub polubienie naszego fan page na Facebooku.

Zgłoszenia należy przesyłać do 31 maja. Więcej szczegółów na stronie Festiwalu w zakładce Zgłoszenia.

W tym roku zrobimy wszystko, aby niezwykłych emocji i dobrych wspomnień było jeszcze więcej. Dlatego serdecznie zapraszamy!

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Starsze >>

Powered by CuteNews