Majowa, muzyczna niedziela w Sanatorium Marconi - Fundacja Artystyczna Cantito
W sierpniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10 zł. Dla Ciebie kawa mniej, dla nas ogromna pomoc. Podaruj teraz!

Majowa, muzyczna niedziela w Sanatorium Marconi

Dodane 16.05.2018, 14:00

13 maja mieliśmy ogromną przyjemność zagrać dla Państwa w sanatorium „Marconi” w Busku-Zdroju.

Cieszymy się ogromnie, że pomimo pięknej niedzielnej pogody, tak chętnie i tłumnie przyszliście na nasz koncert.

Dziękujemy za mnóstwo ciepłych słów kierowanych pod naszym adresem, tym razem szczególnie często powtarzaliście Państwo, że koncert zrobił na Was ogromne wrażenie.

Dziękujemy za wspólne żarty, oklaski, domaganie się bisów.

Takie wsparcie jest dla nas bardzo cenne i motywujące

Dziękujemy również Tomaszowi Fladze, który podczas wyjazdu pełnił dla nas rolę asystenta, kierowcy i fotografa.

Do zobaczenia wkrótce!