Wisła, Goczałkowice i Ustroń na naszej andrzejkowej trasie koncertowej

Dodane 29.11.2016, 14:43

Szanowni Państwo,

W miniony weekend 25-27 listopada z naszą muzyką zajechaliśmy do 3 miejscowości w Beskidzie Śląskim. Do Sanatorium „Jubilat” w Wiśle, do Uzdrowiska „Goczałkowice” w Goczałkowicach-Zdroju oraz do Sanatorium „Róża” w Ustroniu. Pomimo zimowego chłodu panującego na zewnątrz były to bardzo ciepłe i udane spotkania z Państwem. Bardzo się cieszymy, że zechcieliście przybyć, aby posłuchać tego, co dla Was przygotowaliśmy. Był to weekend także andrzejkowy, a więc i my przygotowaliśmy bardziej energetyczne i zachęcające do tańczenia utwory. Na Państwa twarzach gościł uśmiech i zadowolenie. Mamy nadzieję, że był to dla Was miły czas, spędzony w naszym towarzystwie.

Sanatoriom, które nas gościły dziękujemy za stworzenie warunków i atmosfery do występów.

Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne koncerty, które niebawem.