Ilość odwiedzin: 
W sierpniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą. Tylko dzięki Tobie będziemy mogli dalej występować.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Niedzielne popołudnie w Busku i Solcu-Zdroju

Dodane 07.04.2016, 9:12
Zdjęcie zrobione z oddali. Licznie przybyła publiczność patrzy na scenę, na której znajdują się cztery osoby - dwóch mężczyzn i dwie kobiety. Wszyscy znajdujący się na scenie stoją, śpiewają.Zdjęcie zrobione z oddali. Kobieta stoi, śpiewa. Po jej prawej stronie siedzi mężczyzna, który ma przed sobą stolik, na którym stoi mikser, a po jej lewej stronie siedzi kobieta i mężczyzna. Ten mężczyzna ma przed sobą klawisze.

W ostatnią niedzielę 3 kwietnia Podopieczni naszej Fundacji zagrali w sanatorium „Marconi” w Busku-Zdroju i uzdrowisku „Solec” w Solcu-Zdroju. Są to miejsca, do których często wracamy, ponieważ atmosfera, jaka tam panuje jest zawsze niesamowita, a publiczność wspaniale reaguje na to, co robimy. To dzięki takim koncertom jeszcze bardziej nabieramy przekonania, że muzyka ma ogromną moc i naprawdę łagodzi obyczaje.

Bardzo Państwu dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa kierowane pod naszym adresem i za emocje, które towarzyszą Wam podczas naszych koncertów.

Kolejny raz serdeczne podziękowania kierujemy na ręce władz, dzięki którym mamy możliwość dla Państwa występować.

Powered by CuteNews