W lipcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10 zł. Dla Ciebie kawa mniej, dla nas ogromna pomoc. Podaruj teraz!

Nowości na naszej stronie!

Dodane 18.12.2017, 10:13

Drodzy Państwo,

Na naszej oficjalnej stronie pojawiło się kilka modyfikacji, które powinny poprawić Wam komfort przeglądania jej.

1. Wprowadziliśmy status potrzebnego i otrzymanego wsparcia w danym miesiącu.
  2. Strona jest teraz responsywna, dzięki temu powinna się komfortowo wyświetlać na wszystkich urządzeniach mobilnych.
  3. Zmieniliśmy nazwy podstron, żeby świadczyły o charakterze naszego działania, a dodatkowo miło się kojarzyły.
  4. Poprawiliśmy także kilka innych drobnych błędów i dodaliśmy pomniejsze usprawnienia.

Jednak to jeszcze nie koniec. Czekają nas kolejne modyfikacje, aby nasza strona nie sprawiała problemów.