Skórki: Niebieska Większy kontrast
Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu organizowanego przez Fundację Artystyczną Cantito.
V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej odbył się w dniach 16-17.06.2018 r. w Krakowie. Zachęcamy do wsparcia!
Więcej informacji na tej stronie lub naszym fanpage na Facebooku pod tym adresem.
AKTUALNOŚCI IDEA ZGŁOSZENIA PARTNERZY PYTANIA I ODPOWIEDZI KONTAKT FUNDACJA ARTYSTYCZNA CANTITO

Pliki do pobrania:

TVP Kraków dołącza do nas

Dodane 31.03.2014, 12:55
TVP Kraków logo

Telewizja Kraków objęła nasz Festiwal opieką medialną. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie.

Zaczynamy

Dodane 28.03.2014, 21:40

Witamy na oficjalnej stronie Festiwalu.

Jesteśmy właśnie w trakcie ustalania wszystkich szczegółów: miejsca przesłuchań, koncertu finałowego itp.

Bardzo prosimy o śledzenie tej strony lub naszego fanpage na Facebooku pod adresem:

www.facebook.com/fundacjacantito, gdzie będą pojawiać się z czasem wszystkie informacje.

Już dzisiaj zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

Do zobaczenia w Krakowie.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Starsze >>