W listopadzie na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
NAWET NIEWIELKA KWOTA POTRAFI ZMIENIĆ ŚWIAT DRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODARUJ TERAZ!

Organizacja Pożytku Publicznego

Dodane 13.09.2015, 8:56

Kochani!

8 września br. nasza Fundacja otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego. To wspaniale, że wszystkie nasze dotychczasowe działania zostały docenione. Od początku powstania staraliśmy się działać na rzecz osób niepełnosprawnych, którzy chcą rozwijać zdolności muzyczne i dzielić się swoim talentem. Dzięki temu też wielu ludzi może przeżywać wspaniałe chwile pełne pozytywnych emocji i przekonać się, że mimo przeszkód, jakie niesie nam życie, warto iść do przodu.