Ostatni dzień września w Solcu

Dodane 04.10.2016, 8:24

Szanowni Państwo,

w ostatni weekend nie próżnowaliśmy i w piątek 30 września ruszyliśmy w  podróż do Solca-Zdroju, żeby zaprezentować się przed Publicznością w Uzdrowisku Solec.

Atmosfera w tym miejscu, jak zwykle, była wspaniała. Publiczność przyjęła nas bardzo ciepło i z wielką uwagą wysłuchała przygotowanego przez nas materiału muzycznego.

Bardzo dziękujemy Państwu, że zechcieliście z nami spędzić ostatni dzień września.

Kolejny raz serdecznie dziękujemy Władzom uzdrowiska za przyjmowanie nas u siebie, wielkie serce i okazywaną życzliwość.

Cztery osoby (dwóch mężczyzn, dwie kobiety) stoją na scenie, uśmiechają się, w dłoniach trzymają mikrofony. Pod sceną, po prawej stronie, stoi roll up fundacji.

Do zobaczenia już za niecały miesiąc.