W lutym na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Rozlicz szybko i łatwo podatek za 2018 r. Kliknij tutaj! Pomóż sobie i nam.

Ostatni koncert kolędowy w tym roku

Dodane 21.01.2019, 14:55

Tegoroczny sezon kolędowy zakończyliśmy w najbardziej ze wszystkich zaprzyjaźnionym z nami kościele św. Barbary.

Tym razem w składzie Monika Flaga, Natalia Lewandowska, Agnieszka Łozińska, Karol Radwan i Adrian Wyka.

Jeszcze raz więc dziękujemy Państwu za liczne przybycie, wspaniałą energię płynącą z waszej obecności, gorące oklaski i wszystkie dobre słowa.

Księdzu proboszczowi dziękujemy za gościnność i umożliwienie nam po raz kolejny zaśpiewania na Bożą chwałę w tej pięknej świątyni.

Już od teraz czekamy na kolejne wspaniałe spotkania kolędowe z najcudowniejszą publicznością w Krakowie.