Ilość odwiedzin: 
W czerwcu na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:
5,3% / 300,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Prosimy o Twój 1%. Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Patriotyczny weekend w Solcu i Busku-Zdroju

Dodane 16.11.2016, 10:44

Szanowni Państwo,

Ależ to był wspaniały długi weekend, który spędziliśmy w Solcu i Busku-Zdroju. Było patriotycznie, podniośle i bardzo miło. Tym razem nasz wyjazd wypadł w dniach 11-13 listopada, a ponieważ wszem i wobec wiadomo, że w tych dniach Polska świętuje odzyskanie niepodległości, postanowiliśmy uczcić to wydarzenie na swój sposób, przygotowując kilka patriotycznych utworów. Zabrzmiały takie pieśni, jak: „Legiony”, „Miejcie nadzieję”, „Biały krzyż”, czy nawet „Przybyli ułani”. Niezwykle podniośle zrobiło się w momencie gdy wszyscy przybyli zaczęli śpiewać razem z nami, a kilkadziesiąt gardeł zabrzmiało z niesamowitą mocą. Oprócz wyjątkowych patriotycznych akcentów w naszym repertuarze znalazło się także mnóstwo innych Polskich, znanych utworów, które publiczność doskonale znała i wykonywała razem z nami.

Mamy nadzieje, że wszystkim Państwu, którzy spędzili z nami koncerty w Uzdrowisku „Solec”, w Sanatorium „Nida” i Sanatorium „Marconi” podobało się tak, jak nam. Będziemy Państwa bardzo długo i ciepło wspominać.

Mamy nadzieje, że na kolejnych naszych koncertach publika będzie dopisywać jak podczas minionego weekendu.

Do zobaczenia.

Powered by CuteNews