2020 - Z narodzenia Pana

Opis płyty

Płyta „Z Narodzenia Pana” jest zapisem audio V Wielkiego Koncertu Kolędowego. Podopieczni Fundacji Artystycznej Cantito i zaproszeni goście zagrali go 3 stycznia 2020 r. w Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej przy ulicy Zyblikiewicza 1 w Krakowie. Podczas koncertu wykonane zostały głównie tradycyjne polskie kolędy w przemyślanych nowoczesnych aranżacjach, stworzonych przez podopiecznych fundacji. Poza ogromnym zaangażowaniem wykonawców, na szczególną uwagę zasługuje wielogłosowa oprawa prezentowanych utworów. Wokalistom towarzyszy fortepian, perkusja, gitara basowa, a w niektórych utworach także obój. Wydarzenie zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez krakowską publiczność, stąd pomysł promocyjnego wydawnictwa. Z ogromną radością dzielimy się z Państwem tym materiałem. Chcemy go rozpowszechnić mimo trudnego czasu pandemii pokazując, że jesteśmy, działamy i nie przestaniemy dla Was grać i śpiewać. Będziemy szczęśliwi, jeśli nasza płyta znajdzie się wśród prezentów pod Państwa choinką.

Lista nagrań

1. Mizerna cicha | 2:55