W sierpniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Podsumowanie kolejnego okresu trwania zbiórki publicznej

Dodane 31.01.2016, 16:18

Drodzy Darczyńcy, kolejny raz bardzo dziękujemy za okazane nam serce i wsparcie finansowe, dzięki któremu możemy realizować wszystkie nasze przedsięwzięcia, a tym samym przyczyniać się do rozwoju muzycznego oraz rewalidacji naszych podopiecznych.

Dzięki Wam w okresie od 9 lipca 2015 do 3 stycznia 2016 zebraliśmy 7 429,75 zł.
Koszty, jakie ponieśliśmy na zorganizowanie tych zbiórek wyniosły 1 390,16 zł.

Jednocześnie zamykając roczny okres zbiórki informujemy, że pieniądze zebrane w tym okresie w łącznej kwocie 20 577,50 zł przyczyniły się do:

• Zakupu instrumentów muzycznych = 6 989,00 zł
  • Organizacji II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej = 4 156,80 zł
  • Organizacji warsztatów muzycznych = 4 456,00 zł
  • Organizacji koncertów = 4 975,70 zł

Dziękujemy zarówno w imieniu członków Fundacji, jak i niepełnosprawnych artystów - głównych beneficjentów otrzymanego wsparcia.