Poszukujemy biura rachunkowego

Dodane 04.05.2017, 17:17

Szanowni Państwo,

Fundacja Cantito poszukuje rzetelnego, skrupulatnego i odpowiedzialnego biura rachunkowego, które zajmie się naszą księgowością i sprawami kadrowymi, a dodatkowo będzie w stanie nam pomóc w czynnościach związanych z wypełnianiem dokumentów i  przesyłaniem ich do odpowiednich urzędów, a także  baz elektronicznych.

Ze względu na fakt, że pracują u nas wyłącznie osoby, które mają problemy ze wzrokiem, taka pomoc jest nam niezbędna.

Dodatkowo chcemy mieć poczucie bezpieczeństwa w związku z prowadzoną dokumentacją i wszystkimi skomplikowanymi procedurami rachunkowymi. Zależy nam także na przestrzeganiu wymaganych terminów.

Więcej szczegółów udzielimy pod naszym adresem email lub numerem telefonu: (+48) 607 305 301

Czekamy na Państwa oferty!