W lipcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10 zł. Dla Ciebie kawa mniej, dla nas ogromna pomoc. Podaruj teraz!

Powrót do koncertowania po długiej, świątecznej przerwie

Dodane 21.02.2018, 15:15

17 i 18 lutego, po dwumiesięcznej kolędowej przerwie, gościliśmy w Solcu i Busku-Zdroju, w sanatoriach „Marconi”, „Krystyna” i „Solec”.

Publiczność jak zwykle dopisała. Kto wie? Może stęskniła się za naszymi koncertami tak samo jak my. ;)

Muzyczną premierą tego miesiąca została wykonana przez Agnieszkę piosenka Hanny Banaszak „Ja dla pana czasu nie mam”. Słuchacze przyjęli ją z wielkim zainteresowaniem.

Nowością, a jednocześnie dodatkową atrakcją obecnych koncertów są Muzyczne Krówki Cantitówki – słodkie upominki, które zachęcają do wsparcia naszej Fundacji przekazując 1% podatku.

Serdecznie dziękujemy Państwu za obecność, wspólne śpiewanie i mnóstwo dobrej energii.

Mamy nadzieję na ponowne spotkanie w przyszłości!