W lipcu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10 zł. Dla Ciebie kawa mniej, dla nas ogromna pomoc. Podaruj teraz!

Praca wre!

Dodane 02.08.2017, 8:37
Na zdjęciu znajduje się dwóch mężczyzn. Jeden siedzi na krawędzi biurka, a drugi gra na fortepianie.

Kochani słuchacze!

Od poniedziałku (31 lipca) codziennie dopracowujemy wokalnie nasz repertuar solowy i zespołowy. Są to piosenki, które najbardziej lubimy i te, które podczas koncertów wzbudziły Państwa entuzjastyczne reakcje.

Zupełnie od podstaw tworzymy także aranżacje instrumentalne ulubionych utworów.

Intensywnie pracujemy, w gorącej atmosferze zarówno na zewnątrz, jak i (zwłaszcza!) w naszej piwnicy z fortepianem.

A dlaczego w wakacje działamy tak prężnie?...

Niech to na razie pozostanie tajemnicą i mamy nadzieję wspaniałą niespodzianką dla wiernej publiczności!

Z energią i radością powracamy więc do dalszej pracy. :)

Na zdjęciu znajdują się cztery osoby - dwie kobiety, dwóch mężczyzn. Jedna kobieta stoi na środku sali. Pozostali jej słuchają.