Projekt warsztaty artystyczne, wypoczynek z muzyką

Dodane 10.05.2013, 10:11

Szanowni Państwo
Nasi podopieczni z zespołu Cantito, mają marzenie, aby wyjechać na wakacje na swoje warsztaty artystyczne do Ustronia morskiego. Pobyt ten, jak co roku będzie poświęcony ciężkiej pracy nad własnymi umiejętnościami wokalnymi, repertuarem, a także świetną okazją do odpoczynku nad polskim morzem.

Nasza fundacja stworzyła projekt, aby im to umożliwić, do tego jednak potrzebujemy państwa pomocy. Koszt takiego wyjazdu to ponad 22000 zł.
Wszystkie osoby chcące przyczynić się do rozwoju talentu zespołu Cantito, jak i umożliwić im odpoczynek poniżej znajdą cały projekt, z dokładnym opisem planowanego pobytu, szczegółowy kosztorys, oraz wszelkie informacje gdzie i jak należy dokonać wpłaty.
W tytule przelewu bardzo prosimy o wpisanie:
"Projekt warsztaty artystyczne, wypoczynek z muzyką"

Za każdą dokonaną wpłatę z góry bardzo serdecznie dziękujemy.