W listopadzie na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
NAWET NIEWIELKA KWOTA POTRAFI ZMIENIĆ ŚWIAT DRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODARUJ TERAZ!

Rewelacyjny koncert w Szczyrku!

Dodane 09.10.2018, 19:29

Mimo że w okrojonym składzie, nowy sezon koncertowy zaczęliśmy z wielkim przytupem.

6 października, w sobotę, w ośrodku rehabilitacyjno-wypoczynkowym „Adam” w Szczyrku spotkała się z nami wspaniała publiczność.

Długo czekaliśmy na pierwszy koncert i zdecydowanie było warto.

Dziękujemy Państwu serdecznie za wyjątkowo aktywne wspólne śpiewanie, gromkie oklaski i inne żywiołowe reakcje z waszej strony. Takie koncerty pokazują, że to co robimy, jest dla naszej publiczności równie ważne jak dla nas.

Sprawiliście nam swoją obecnością mnóstwo radości. Ciepłe słowa, które od Was usłyszeliśmy zostaną w nas na długo.

Do zobaczenia, miejmy nadzieję, już niebawem!