Setne urodziny pani Marii

Dodane 08.06.2017, 7:41

Wczoraj Fundacja Artystyczna Cantito miała ogromny zaszczyt i przyjemność uświetnić swoim występem obchody setnych urodzin.

Nasza szanowna jubilatka, pani Maria, jest w tym wyjątkowym wieku nadal pogodna, uśmiechnięta i cieszy się nie najgorszym zdrowiem.

W tej pięknej, wzruszającej uroczystości uczestniczyli również między innymi, poza rodziną i przyjaciółmi pani Marysi, przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Wspaniałe urodziny zostały zorganizowane w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Krakowie, gdzie nad wszystkim czuwali pracownicy tej placówki.

My również z całego serca życzymy kolejnych lat w dobrym zdrowiu i z uśmiechem na twarzy, mając nadzieję na równie niezwykły koncert z okazji kolejnych urodzin.

Na scenie znajdują się cztery osoby. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Jeden stoi, w ręce trzyma mikrofon, obok niego stoją kobiety. Drugi gra na pianinie.