W czerwcu na działalność fundacji potrzebujemy 7000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
WSPIERAM!
WSPARCIE
MENU

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Setne urodziny pani Marii

Dodane 08.06.2017, 6:41

Wczoraj Fundacja Artystyczna Cantito miała ogromny zaszczyt i przyjemność uświetnić swoim występem obchody setnych urodzin.

Nasza szanowna jubilatka, pani Maria, jest w tym wyjątkowym wieku nadal pogodna, uśmiechnięta i cieszy się nie najgorszym zdrowiem.

W tej pięknej, wzruszającej uroczystości uczestniczyli również między innymi, poza rodziną i przyjaciółmi pani Marysi, przedstawiciele Urzędu Miasta Krakowa oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Wspaniałe urodziny zostały zorganizowane w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Krakowie, gdzie nad wszystkim czuwali pracownicy tej placówki.

My również z całego serca życzymy kolejnych lat w dobrym zdrowiu i z uśmiechem na twarzy, mając nadzieję na równie niezwykły koncert z okazji kolejnych urodzin.

Na scenie znajdują się cztery osoby. Dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Jeden stoi, w ręce trzyma mikrofon, obok niego stoją kobiety. Drugi gra na pianinie.
Powered by CuteNews