Sobotnie koncertowanie w Busku

Dodane 20.02.2017, 18:20

Szanowni Państwo,

18 lutego czas spędziliśmy w Busko-Zdrój, gdzie podczas pracowitej soboty zagraliśmy dwa koncerty w sanatorium „Marconi” oraz sanatorium „Nida”. Na obu koncertach frekwencja na publiczności dopisała, a panująca atmosfera była niezwykle sympatyczna.

Dziękujemy, że spędziliście Państwo z nami ten czas, z zaciekawieniem wysłuchaliście naszej twórczości i tak wspaniale się bawiliście.

Dziękujemy również naszym wieloletnim Partnerom z obu sanatoriów za to, że cały czas jesteście z nami!

Poniżej zapis video z sanatorium „Nida”