W listopadzie na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
NAWET NIEWIELKA KWOTA POTRAFI ZMIENIĆ ŚWIAT DRUGIEGO CZŁOWIEKA. PODARUJ TERAZ!

Solcowo-Buskowe koncerty

Dodane 02.05.2017, 13:05

W dniach 28-29 kwietnia gościliśmy w Solcu i Busku-Zdroju w zawsze chętnie oczekujących nas uzdrowiskach Solec, Marconi i Nida.

Koncerty i tym razem cieszyły się wielką popularnością. Dla przybyłej do nas wspaniałej publiczności przygotowaliśmy kilka premierowych piosenek tak znaczących artystów jak Ewa Demarczyk, Grzegorz Turnau czy Jacques Brel. Spotkały się one z entuzjastycznym przyjęciem i na pewno często będziemy teraz do nich powracać.
Nie spoczywamy na laurach i przygotowujemy następne ciekawe premiery, które będzie można usłyszeć na kolejnych koncertach.

Dziękujemy publiczności za moc ciepłych słów kierowanych pod naszym adresem i za ogromne zainteresowanie koncertami, aż do braku miejsc siedzących.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z Państwem!