We wrześniu na działalność fundacji potrzebujemy 6000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
WSPIERAM!

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą.

Solec i Busko po wakacyjnej przerwie

Dodane 21.09.2015, 16:36
Mężczyzna gra na fotepianie. Obok stoją i śpiewają dwie kobiety i jeden mężczyzna.

Po ponad miesięcznej przerwie wróciliśmy na scenę. 18-19 września zagraliśmy 3 koncerty: w Uzdrowisku „Solec” w Solcu-Zdroju, a także w sanatorium „Marconi” i „Nida” w Busku-Zdroju.
Spędziliśmy wspaniałe chwile jak zwykle z cudowną publicznością, dla której granie i śpiewanie to czysta przyjemność. Tak cudownie nas Państwo przyjęliście, śpiewając razem z nami, bawiąc się i wzruszając się, że ten wyjazd na pewno na długo zostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że na każdy nasz kolejny koncert będą przychodzić tak wrażliwi i pozytywni ludzie, dla których muzyka tak, jak dla nas, stanowi istotną część życia.

Dziękujemy Władzom wszystkich uzdrowisk za ciągłą, doskonałą współpracę i przyjmowanie nas w swoje progi.

Do zobaczenia na następnych koncertach.