Święto 6 Brygady

Dodane 14.10.2016, 8:28

Szanowni Państwo,
Klub 6 Brygady Powietrznodesantowej to nasi długoletni Partnerzy, z którymi współpracujemy podczas większych koncertów organizowanych przez naszą Fundację dla szerszej publiczności w Krakowie. To u nich odbywają się nasze koncerty kolędowe, czy chociażby Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej. Z tym większą radością przyjęliśmy zaproszenie Pana płk. Stanisława Gardiasa do koncertu podczas Święta 6 Brygady, którego obchody odbywały się na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Mimo iście jesiennej atmosfery zagraliśmy kilka znanych piosenek, które zostały bardzo pozytywnie przyjęte. Podczas tego koncertu zaśpiewała z nami także rzadko widywana Natalia Lewandowska.

Pomimo chłodu panowała wesoła piknikowa atmosfera, podczas której można było zjeść prawdziwą wojskową grochówkę oraz kiełbaski z grilla. Oprócz nas na scenie prezentowało się kilku uzdolnionych wokalistów. Niesamowicie zabrzmiał zespół Czasza, składający się z aktywnych spadochroniarzy.

Całej 6 Brygadzie życzymy wszystkiego, co najlepsze i polecamy się na przyszłość!

Na scenie stoi  5 osób. Trzy kobiety i dwóch mężczyzn. W dłoniach trzymają mikrofony.