Ilość odwiedzin: 
W czerwcu na działalność fundacji potrzebujemy 5680 zł. Do tej pory zebraliśmy:
5,3% / 300,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Prosimy o Twój 1%. Dzięki Tobie będzie mogła trwać nasza muzyczna przygoda.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Udany koncert charytatywny dla Ani

Dodane 01.11.2016, 8:55
Mężczyzna stoi, śpiewa. Po jego prawej stronie stoją dwie kobiety.

Szanowni Państwo,

29 października w budynku Miastoprojektu mieliśmy przyjemność zagrać koncert charytatywny dla Ani Wojtachnio i podopiecznych fundacji Agape. Był to już 4 koncert charytatywny, podczas którego obok muzycznych prezentacji zaproszonych artystów, prowadzona była zbiórka do puszek oraz licytacje wielu cennych przedmiotów. Na wydarzenie to dotarło mnóstwo ludzi, którzy chcieli wesprzeć ten szczytny cel, nie tylko finansowo, ale także swoją obecnością pokazać, że dostrzegają potrzeby ludzi niepełnosprawnych.

Dzięki Państwa szczodrości, w trakcie koncertu udało nam się zebrać kwotę 3180 ZŁ. Środki te przyczynią się do spełnienia marzenia Ani i jej niepełnosprawnych przyjaciół pozwalając im wyjechać na turnus rechabilitacyjny, który zwiększy szansę poprawy sprawności fizycznej oraz będzie świetną okazją do przebywania we własnym gronie, rozmów i integracji.

Podopieczni Fundacji Cantito to także osoby niepełnosprawne, dlatego tym chętniej włączamy się w takie wydarzenia, czując ich głęboki sens.

Wspaniale jest grać dla pełnej sali ze świadomością, że przy okazji tego, co kochamy najbardziej, czyli dzielenia się z Państwem naszą muzyczną pasją i wrażliwością, możemy jeszcze pomagać ludziom w potrzebie. Koncerty takie dodają nam mnóstwo energii do dalszego działania i pozwalają patrzeć w przyszłość z przekonaniem, że wszystkie założone przez nas cele są do zrealizowania.

Fundacja Artystyczna Cantito dziękuje pani Barbarze Stelmach za zaproszenie, bardzo ciepłe przyjęcie i okazaną gościnność! Dziękujemy Babci Marysi, Panu Mariuszowi i Michałowi za pomoc na miejscu i w sprawach technicznych!

Licząc na kolejne zaproszenia na takie wydarzenia, jesteśmy przekonani, że nie było to nasze ostatnie spotkanie.

Powered by CuteNews