W maju na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
30,4% / 913.0 zł

Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny. Podczas V Bajkowego dnia Dziecka - 2 czerwca 2013

2 czerwca 2013 r. zaangażowaliśmy się wraz z podopiecznymi (zespołem wokalno-instrumentalnym Cantito) w Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny organizowany przez Małopolskie Hospicjum dla Dzieci wraz z Ojcami Franciszkanami z Wieliczki.

Festiwal „Integracja malowana dźwiękiem” - od 21 do 23 Maja 2013

Tym razem pomogliśmy Agnieszce Wojtanowicz - uczennicy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, podczas odbywającego się w dniach 21-23 maja 2013 r. w Bochni Festiwalu „Integracja malowana dźwiękiem”.

IX Przegląd Pieśni Pasyjnej w Koziegłówkach – Marzec 2013

W roku 2013 postanowiliśmy wziąć udział w Przeglądzie Pieśni Pasyjnej, który odbywał się w Koziegłówkach.

XIX Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie - od 17 do 20 Stycznia 2013

Od roku 1995 w Będzinie odbywa się coroczny Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. W roku 2012 Fundacja Cantito postanowiła przygotować swoich podopiecznych (należących do zespołu Cantito) do udziału w tym przedsięwzięciu.

Wydanie płyty „Rzeki Nadziei” - sierpień 2012

Wydanie płyty Rzeki Nadziei to pierwszy duży sukces naszej Fundacji, w który się zaangażowaliśmy już na samy początku naszej drogi.

<< Nowsze 1 2 Starsze >>