Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Warsztaty muzyczne "Wypoczynek z muzyką 2015" - od 29 lipca do 11 sierpnia 2015

Warsztaty te odbyły się w dniach 29.07-11.08.2015 r. w Ustroniu Morskim.
Projekt ten miał na celu stworzyć naszym artystom warunki do pracy nad swoimi umiejętnościami wokalnymi, intepretacyjnymi, oddechowymi, poprawą dykcji, pokonywaniem tremy.

II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej - 21 czerwca 2015

W dniu 21 czerwca 2015 roku Fundacja Artystyczna Cantito zorganizowała i przeprowadziła II Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej.

Koncert kolędowy Fundacji Cantito - 18 stycznia 2015

W styczniu 2015 nasza Fundacja zorganizowała duży koncert świąteczny. Był to montaż słowno-muzyczny...

Wielkie kolędowanie - styczeń 2015

Pierwszy miesiąc nowego roku to dla wszystkich, także i dla nas czas kolędowania. Postanowiliśmy w tym roku, że wszystkie niedziele stycznia będą wypełnione koncertami kolędowymi.

I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej - 29 czerwca 2014

Największym projektem, który zdecydowaliśmy się stworzyć był I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej.

Wyjście na sztukę „Romanca” w teatrze Bagatela - 24 marca 2014

25 marca 2014 r. zorganizowaliśmy i opłaciliśmy dla 10 osób niepełnosprawnych wyjście do teatru Bagatela w Krakowie na sztukę „Romanca”.

Wielkie kolędowanie - 26 stycznia 2014

W dniu 26 stycznia 2014 zorganizowaliśmy dwa koncerty w krakowskich kościołach: w kościele pw. św. Barbary oraz w Bazylice Mariackiej z udziałem naszych niewidomych podopiecznych z zespołu Cantito.

Warsztaty muzyczne „Wypoczynek z muzyką” - od 14 do 27 Lipca 2013

Największym projektem w roku 2013 było zaplanowanie, zorganizowanie i opłacenie warsztatów muzycznych odbywających się w dniach 14-27 lipca 2013 r. w Ustroniu Morskim.

Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny. Podczas V Bajkowego dnia Dziecka - 2 czerwca 2013

2 czerwca 2013 r. zaangażowaliśmy się wraz z podopiecznymi (zespołem wokalno-instrumentalnym Cantito) w Wielki Charytatywny Piknik Rodzinny organizowany przez Małopolskie Hospicjum dla Dzieci wraz z Ojcami Franciszkanami z Wieliczki.

Festiwal „Integracja malowana dźwiękiem” - od 21 do 23 Maja 2013

Tym razem pomogliśmy Agnieszce Wojtanowicz - uczennicy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, podczas odbywającego się w dniach 21-23 maja 2013 r. w Bochni Festiwalu „Integracja malowana dźwiękiem”.

IX Przegląd Pieśni Pasyjnej w Koziegłówkach – Marzec 2013

W roku 2013 postanowiliśmy wziąć udział w Przeglądzie Pieśni Pasyjnej, który odbywał się w Koziegłówkach.

XIX Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie - od 17 do 20 Stycznia 2013

Od roku 1995 w Będzinie odbywa się coroczny Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek. W roku 2012 Fundacja Cantito postanowiła przygotować swoich podopiecznych (należących do zespołu Cantito) do udziału w tym przedsięwzięciu.

Wydanie płyty „Rzeki Nadziei” - sierpień 2012

Wydanie płyty Rzeki Nadziei to pierwszy duży sukces naszej Fundacji, w który się zaangażowaliśmy już na samy początku naszej drogi.

<< Nowsze 1 2 3 Starsze >>