Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

IX Przegląd Pieśni Pasyjnej w Koziegłówkach – Marzec 2013

Nasi podopieczni (zespół Cantito) lubią ciekawe wyzwania i przy pomocy naszej Fundacji starają się je podejmować i realizować. W roku 2013 postanowiliśmy wziąć udział w Przeglądzie Pieśni Pasyjnej, który odbywał się w Koziegłówkach.

Celem tego przedsięwzięcia było:

- integracja naszych niepełnosprawnych podopiecznych z pełnosprawnymi uczestnikami Przeglądu;

- podniesienie poczucia własnej wartości naszych podopiecznych;

- rewalidacja i usprawnienie podopiecznych poprzez organizację dojazdu i pobyt w nowym środowisku.

W ramach przygotowań dwa razy w tygodniu organizowano próby muzyczne, na których zespół Cantito pracował nad doborem repertuaru, a także nad wokalnym i instrumentalnym opracowaniem wybranych pieśni wielkopostnych. Wielki Post to szczególny czas i przygotowania te wymagały ogromnego zaangażowania.

Zapewniliśmy organizację przejazdu, noclegu i wyżywienia. W tym Przeglądzie podopieczni odnieśli kolejny duży sukces, zdobywając nagrodę Grand Prix.

Sukces ten po raz kolejny pokazał, że niepełnosprawność nie stanowi żadnej przeszkody, aby się rozwijać i konkurować ze środowiskiem pełnosprawnych artystów.