Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Festiwal „Integracja malowana dźwiękiem” - od 21 do 23 Maja 2013

Nasza Fundacja pomaga nie tylko zespołowi Cantito, ale staramy się także odpowiadać na potrzeby innych niepełnosprawnych, którzy tej pomocy potrzebują.

Tym razem pomogliśmy Agnieszce Wojtanowicz - uczennicy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, podczas odbywającego się w dniach 21-23 maja 2013 r. w Bochni Festiwalu „Integracja malowana dźwiękiem”. Agnieszka jest uczennicą Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 5, jest osobą niewidomą oraz posiada niepełnosprawność intelektualną. Została zakwalifikowana do tego festiwalu na podstawie nagrań audio, które należało dołączyć do zgłoszenia. Nasza Fundacja wsparła finansowo podróż i pobyt Agnieszki oraz jej opiekunów.

Dzięki takiemu projektowi uczennica z tak złożoną niepełnosprawnością miała szansę zintegrować się z pełnosprawnymi uczestnikami Festiwalu, wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez gwiazdy polskiej sceny muzycznej, spróbować swoich sił i przeżyć wspaniałą przygodę artystyczną.