Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Wielkie kolędowanie - styczeń 2015

Pierwszy miesiąc nowego roku to dla wszystkich, także i dla nas czas kolędowania. Postanowiliśmy w tym roku, że wszystkie niedziele stycznia będą wypełnione koncertami kolędowymi.

Każdy podopieczny naszej Fundacji ma w swoim repertuarze rozmaite kolędy i pastorałki. Przygotowanie takiego materiału rozpoczęliśmy już w listopadzie i z wielkim zaangażowaniem pracowaliśmy nad coraz to nowymi utworami. Było to wielkie wyzwanie, gdyż wymagało od nas pracy, zarówno nad wokalami, jak i opracowaniem instrumentalnym. Mieliśmy z tego bardzo wiele radości. Projekt ten przyczynił się do ogromnego rozwoju naszych podopiecznych i członków Fundacji w zakresie poszerzenia repertuaru, integracji, rewalidacji, emisji głosu, kształtowania poczucia rytmu, podnoszenia poczucia własnej wartości i wielu innych.

Zagraliśmy w uzdrowisku Swoszowice w Krakowie, w krakowskich kościołach: w kościele pw. św. Barbary, w Bazylice Bożego Ciała, w kościele Arka Pana pw. Matki Bożej Królowej Polski.

Wszystkie koncerty spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem publiczności oraz księży-gospodarzy, co umocniło nas w przekonaniu do dzieł, w które się angażujemy.