Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Wyjście na sztukę „Romanca” w teatrze Bagatela - 24 marca 2014

Obcowanie ze sztuką jest dla każdego człowieka bardzo istotnym czynnikiem potrzebnym do ogólnego rozwoju.

Nasza Fundacja oprócz projektów, dzięki którym podopieczni mają możliwość dzielenia się z innymi swoim talentem, realizuje także takie przedsięwzięcia, które przyczyniają się do rozwoju kulturalnego i poznawczego naszych podopiecznych.

25 marca 2014 r. zorganizowaliśmy i opłaciliśmy dla 10 osób niepełnosprawnych wyjście do teatru Bagatela w Krakowie na sztukę „Romanca”. Spotkanie to dało kolejną okazję do lepszej rewalidacji naszych podopiecznych, poprzez udział w wydarzeniach kulturalnych, integrowanie i oswajanie się z niepełnosprawnymi środowiska osób pełnosprawnych, a także doświadczenie niecodziennych przeżyć podczas obcowania z kulturą wyższą.