Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

„Dotyk dźwięku” lat 60-tych w Dąbrowie Górniczej - 27 maja 2018

Partnerzy:

• Fundacja Wygrajmy Razem

Jedenaście osób stoi na scenie, za nimi zespół

27 maja na zaproszenie Fundacji „WYGRAJMY RAZEM” uczestniczyliśmy w XI Przeglądzie Piosenki Osób Niewidomych i Słabo Widzących "Dotyk Dźwięku".

Artyści mieli za zadanie oddać klimat stylu big beat, popularnego w latach 60.

Wykonawcy i tłumnie zgromadzona publiczność doskonale się bawili podczas koncertu w parku Hallera w Dąbrowie Górniczej.

Artyści Fundacji Cantito poza okazją do zaśpiewania z zespołem sympatycznych instrumentalistów, mogli spotkać się ze swoimi niewidomymi znajomymi.

Nasi wokaliści z energią zaśpiewali dwa utwory „Pod Papugami” i „Czarny Alibaba”.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie Łukaszowi Baruchowi i mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze wspólne koncertowanie.