Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Dwutygodniowe warsztaty wokalne - 31 lipca - 11 sierpnia 2017

Partnerzy:

• Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

Cztery osoby - dwie kobiety i dwóch mężczyzn - stoją na schodach przed budynkiem.

11 sierpnia 2017 r. zakończyliśmy dwutygodniowe przygotowania do realizacji nowego dużego projektu.

Efekty intensywnej pracy cieszą nas wszystkich. Każdy z wokalistów z akompaniatorem opracował na nowo cztery utwory solowe, skupiając się na linii melodycznej, prawidłowej dykcji i interpretacji.

Z wielką przyjemnością zaaranżowaliśmy je także instrumentalnie.

Poza tym przygotowaliśmy aranżacje wokalne i instrumentalne sześciu piosenek zbiorowych, które z pewnością usłyszą Państwo na kolejnych koncertach.

Wszystkie uwagi i komplementy zawdzięczamy prezes fundacji Monice Fladze, która przez te dwa tygodnie starała się wydobyć z nas to, co artystycznie najlepsze; wiceprezes Adrian Wyka poza pracą wokalną wcielił się po raz kolejny w rolę basisty; niestrudzenie i cierpliwie, po wielokroć powtarzając, akompaniował Karol Radwan, a Mateusz Popis co jakiś czas towarzyszył nam na perkusji i kachonie.

Zadowalających efektów nie można osiągnąć bez odpoczynku – a więc coś dla ducha – koncert uzdolnionych pianistów z ameryki czy świetny, nastrojowy, kameralny koncert Basi Stępniak-Wilk oraz coś dla ciała – integracyjne spotkania, na których główną atrakcją był ciągle towarzyszący nam śmiech i mnóstwo pysznego jedzenia.

Żałujemy, że na kolejne warsztaty trzeba czekać cały rok, na szczęście czas bardzo szybko mija.

Cztery osoby stoją na chodniku. W tle widać drzewa.

Zdjęcia z warsztatów można zobaczyć na naszym Facebook'u