Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Integracyjne Dni Bronowic - 14 czerwca 2019

Partnerzy:

• Dzielnica VI Bronowice
  • Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana

14 czerwca spotkaliśmy się z krakowską publicznością w Amfiteatrze na osiedlu Widok. Zjawiliśmy się tam dzięki zaproszeniu przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana oraz Dzielnicy VI Bronowice.

Mimo upałów nie zabrakło na pikniku słuchającej i oklaskującej nas publiczności. Wspaniale się z Państwem bawiliśmy.

Podczas naszego występu obecny był Wiceprzewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy VI Bronowice Pan Wojciech Litwicki, który na zakończenie koncertu skierował w naszą stronę kilka ciepłych słów.

Za zaproszenie, obecność i wspaniały odbiór serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne tak miłe spotkania.