Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Koncerty kolędowe w kościołach - 6 stycznia - 20 stycznia 2019

Nowy rok koncertowy rozpoczęliśmy czterema koncertami kolędowymi w krakowskich kościołach - św. Stanisława Kostki na Dębnikach, św. Floriana na Starym Mieście (oprawa mszy świętej i krótki koncert po niej) i w auli przy kościele Matki Bożej Różańcowej na Piaskach Nowych oraz w kościele św. Barbary.

Podczas mszy świętych śpiewaliśmy wraz z wiernymi kolędy tradycyjne, przez wszystkich dobrze znane, natomiast później w ramach krótkiego koncertu pastorałki i piosenki świąteczne. Poza stałym składem fundacji: Monika Flaga, Agnieszka Łozińska, Karol Radwan, Adrian Wyka i Mateusz Popis, wystąpiła z nami również Natalia Lewandowska, która bardzo często wspomaga nasze szeregi zwłaszcza w kolędowym czasie.

Dziękujemy proboszczom za umożliwienie nam z Państwem spotkania, a także za ogromną życzliwość i ciepło do nas skierowane.