Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

XXVI Festiwalu Poezji Śpiewanej „Mimoza 2018”! - 1-2 grudnia 2018

Pamiątkowe zdjęcie z rozdania nagród

1 i 2 grudnia br. podopieczni Fundacji Artystycznej Cantito: Elżbieta Kuzio, Agnieszka Łozińska i Karol Radwan wzięli udział w XXVI Festiwalu Poezji Śpiewanej „Mimoza 2018” we Wrocławiu. Cała trójka powróciła z nagrodami:

- Agnieszka Łozińska otrzymała wyróżnienie,

- Karol Radwan nagrodę dla najświetniejszego akompaniatora,

- Elżbieta Kuzio zdobyła GRAND PRIX.

Festiwal ujął uczestników przyjazną atmosferą i życzliwym przyjęciem przez organizatorów.

- Każdemu konkursowi towarzyszy stres. Jest to zupełnie normalne. Jadąc na festiwal człowiek zdaje sobie sprawę, że jury będzie oceniało wszystko: śpiew, to jak człowiek prezentuje się na scenie. Dlatego napięcie jest tak duże – mówi Agnieszka.

- Jestem w ogromnym szoku. Nie spodziewałam się najwyższej nagrody zwłaszcza, że rzadko mam okazję współpracować z Karolem. Udało się, bo zgraliśmy się idealnie. – cieszy się Ela.

- To sama radość wystąpić na wspaniałej scenie i akompaniować doskonałym wokalistkom – twierdzi Karol.

Gratulujemy i cieszymy się z waszego ogromnego sukcesu!