Utwory czyli OSIĄGNIĘCIA

Każdy artysta prezentuje swoim fanom twórczość, nasza Fundacja, jako Artystyczna, również ma na swoim koncie mnóstwo projektów, każdy z nich traktujemy jako osobną kompozycję, do której wkładamy całe serce, talent, pasję i do realizacji których przykładamy się z całych sił.
Poniżej prezentujemy to, co nam się udało stworzyć przez ostatnie lata.

Zakończenie sezonu koncertowego w Kostrzu - 23 czerwca 2019

Parnerzy:

• Dzielnica VIII Dębniki

Mężczyzna śpiewa, obok niego stoją dwie kobiety. Po jego lewej stronie dwóch mężczyzn grających na instrumentach. Cajonie i pianinie elektycznym.

Tegoroczny sezon koncertowy zakończyliśmy w niedzielę 23 czerwca występem podczas święta Dzielnicy VIII w Kostrzu.

Dziękujemy za liczną obecność podczas pikniku również naszym przyjaciołom, znajomym i rodzinie. Wspaniale, że nas posłuchaliście i zrobiliście nam tak miłą niespodziankę.

Cieszymy się tym zaproszeniem szczególnie dlatego, że niektórzy z nas są mieszkańcami tej dzielnicy i z jeszcze większą radością prezentowali naszą muzykę podczas jej święta.