Uzdrowisko Krystyna - ach, to znowu ty

Dodane 01.12.2022, 19:31
Z oddali widać artystów stojących na zaimprowizowanej scenie w sali. Widać także część publiczności.

26 listopada spotkaliśmy się z Państwem w sanatorium „Krystyna w Busku-Zdroju. Był to bardzo przyjemny i miły koncert.

Cieszymy się, że po raz kolejny mieliśmy okazję zaprezentować Państwu swoje umiejętności i pasje oraz przekonać, że muzyka jest lekarstwem na wszelkie bolączki tego świata.

Dziękujemy za wsparcie, wspólne śpiewanie, mnóstwo ciepłych słów i dobrej energii.

Do zobaczenia i posłuchania wkrótce.