Ilość odwiedzin: 
W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Rozlicz szybko i łatwo podatek za 2018 r. Kliknij tutaj! Pomóż sobie i nam.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Warsztaty "Wypoczynek z muzyką" Ustronie Morskie 2016

Dodane 14.08.2016, 20:21
Uczestnicy warsztatów na tle morza.

Drodzy Państwo,

Nasza Fundacja po raz kolejny zorganizowała 2-tygodniowe warsztaty artystyczne dla podopiecznych. Przez cały ten czas w Ustroniu Morskim mieliśmy możliwość podnoszenia swoich umiejętności, które są bardzo potrzebne podczas występów na scenie. W tym roku Prezes Fundacji, ale i prowadząca warsztaty Monika Flaga, jako główny cel wybrała rozwój indywidualny. Już przed rozpoczęciem wszyscy uczestnicy musieli określić, co chcieliby osiągnąć podczas dwutygodniowej pracy. W tym roku zgodnie postawiono na poprawę dykcji w mowie i śpiewie. Jednak, aby nie było bardzo monotonnie i nudno, każdy pracował nad dalszym rozwojem repertuaru, dzięki czemu już podczas jesiennej trasy koncertowej będzie można usłyszeć piękne wykonania znanych i lubianych piosenek, nieraz w zaskakujących aranżacjach.

Dodatkowo nasi podopieczni to również zdolni instrumentaliści, dzięki czemu możliwe było wspólne muzykowanie na gitarach, instrumentach klawiszowych, czy instrumentach dętych.

Mężczyzna gra na gitarze, obok niego siedzą dwie kobiety i mężczyzna.

Pogoda w tym roku nas nie rozpieszczała, a więc zamiast wylegiwać się na plaży, łapać promienie słońca, czas głównie poświęciliśmy na wprowadzanie uwag przekazywanych przez prowadzącą. Znaleźliśmy czas na spacery podziwiając uroki tego miasta.

Do Krakowa wróciliśmy bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny udało nam się przeprowadzić nasz projekt, ale i nieco zawiedzeni, że tak fantastyczny czas szybko minął.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, aby to przedsięwzięcie się udało.
Dziękujemy Babci Marysi za dwutygodniową opiekę i wsparcie w każdej chwili. To dzięki niej wyjazd z grupą samych niewidomych mógł się udać.
Dziękujemy Panu Maciejowi Radwanowi, tacie Karola, który pokonując tysiące kilometrów zawiózł nas bezpiecznie na miejsce, a po zakończeniu warsztatów dostarczył z powrotem do Krakowa.
Dziękujemy Pani Dyrektor Ośrodka Klimczok i całej obsłudze, którzy od lat goszczą nas u siebie, zapewniają nam przytulne warunki noclegowe, doskonałą bazę warsztatową, pyszne jedzenie i niesamowitą atmosferę.

Mamy nadzieję, że za rok po raz kolejny uda nam się stworzyć Warsztaty artystyczne „Wypoczynek z muzyką”.

Powered by CuteNews