We wrześniu na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:

Wielkanoc

Dodane 20.04.2014, 15:40

Drodzy Państwo,

z okazji Świąt Wielkiej Nocy cała Fundacja życzy, aby w Waszym życiu gościła miłość, nadzieja i życzliwość. Aby Wasze serca były otwarte dla drugiego człowieka i dostrzegały jego potrzeby. Dziękujemy, że jesteście z nami, obdarzacie nas wsparciem i pomocą w poprawianiu świata dla osób z dysfunkcjami. Cieszymy się, że wspólnie możemy ułatwiać życie innym.

Wesołych Świąt.