Ilość odwiedzin: 
W październiku na działalność fundacji potrzebujemy 3000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
10,0% / 300,00 zł
dotpay
WSPARCIE
MENU

Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj nas dowolną kwotą. Tylko dzięki Tobie będziemy mogli dalej występować.

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Wielkie kolędowanie za nami

Dodane 13.01.2016, 10:02

Szanowni Państwo,
10 stycznia w Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej odbył się wielki koncert kolędowy naszej Fundacji. Przygotowywaliśmy go od kilku miesięcy. Naszym ogromnym marzeniem było zagrać kolejny raz repertuar zupełnie nowy składający się z pięknych pieśni świątecznych oraz kolęd, których tak często nie można usłyszeć publicznie. Dodatkowo postanowiliśmy, że w tym roku postawimy na własne aranżacje tych utworów, które w większej części będą zagrane na żywo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasz plan kolejny raz udało się zrealizować. W tym roku zaprosiliśmy do tego koncertu muzyków z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. W ten oto sposób na scenie zaprezentowali się dla Państwa:

 • Danuta Janda – wokal
 • Natalia Lewandowska – wokal
 • Agnieszka Łozińska – wokal
 • Monika Flaga – flet, gitara i wokal
 • Dominik Pawlus oraz Wiktor Batek – perkusja, pod kierownictwem Pana Janusza Świerkosza
 • Mieczysław Bąk – skrzypce
 • Karol Radwan – fortepian i wokal
 • Adrian Wyka – gitara i wokal

Dodatkowo, jako goście specjalni w koncercie wzięły udział laureatki II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej: Emilia Azierska i Zofia Sydor.

Kobieta stoi, na głowie ma czapkę mikołajową. Po jej lewej stronie stoi mężczyzna, który w dłoniach trzyma skrzypce. Po jej prawej stronie stroi mężczyzna, który w dłoniach trzyma mikrofon.

Podczas koncertu udało nam się spełnić 2 marzenia: Mietka, który świetnie gra na skrzypcach, jednak o własnych do tej pory mógł tylko pomarzyć. Dlatego nasza Fundacja Specjalnie dla niego zakupiła wymarzony instrument. Drugie marzenie Agnieszki, która pisze piękne piosenki, o niezwykłych tekstach i muzyce. Aby mogła się nadal rozwijać, zaopatrzyliśmy ją w gitarę klasyczną. Ponadto dla wszystkich występujących tego wieczoru nasz fundacyjny Mikołaj przyniósł słodkie upominki.
Z ogromną przyjemnością wystąpiliśmy dla Państwa, którzy zechcieli spędzić z nami to niedzielne popołudnie. Mamy nadzieję, że na nasze kolejne koncerty będziecie przychodzić jeszcze chętniej.

Wszyscy, którzy występowali w koncercie kolędowym, stoją na scenie

Dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, dzięki którym nasza Fundacja istnieje i ma środki na realizowanie tak pięknych projektów.
A w szczególności dziękujemy:

 • Panu Pułkownikowi Stanisławowi Gardiasowi za umożliwienie nam organizacji koncertów w Klubie 6 Brygady Powietrznodesantowej, tak niezwykłym miejscu w centrum Krakowa.

 • Mateuszowi Sieniawskiemu naszemu niezawodnemu akustykowi, na którego zawsze możemy liczyć przy większych projektach.

 • Tomaszowi Fladze, który pomaga nam w organizacji technicznej oraz zawsze zapewnia rewelacyjne zdjęcia z takich wydarzeń.

 • Wszystkim naszym współpracownikom, przyjaciołom i tym, którzy trzymają za nas kciuki, wspierają ciepłym słowem, czy dobrymi radami.

Bardzo dziękujemy, że jesteście z nami.
Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń organizowanych przez Fundację Cantito.

Powered by CuteNews