Zakończenie projektu Warsztaty artystyczne, wypoczynek z muzyką

Dodane 01.08.2013, 8:00

Nasza Fundacja od maja br. starała się pozyskać środki pieniężne na organizację specjalnie przygotowanych warsztatów muzycznych dla naszych podopiecznych z zespołu Cantito. Pierwotny projekt zakładał pozyskanie kwoty ponad 22 000 zł, która zapewniłaby wysoki poziom artystycznego przygotowania, jak i wypoczynku. Jednak w związku z mniejszym, od zakładanego, przychodem darowizn, nasz projekt został okrojony.

Finalnie w dniach 14-27.07.2013 odbyły się warsztaty muzyczne zespołu zorganizowane przez naszą Fundację. Podopieczni rozwijali swój talent, zarówno wokalny, jak i instrumentalny, a także integrowali się ze środowiskiem ludzi pełnosprawnych poprzez koncerty zagrane w kilku ośrodkach rehabilitacyjnych.
Cała ciężka praca podopiecznych została zwieńczona koncertem finałowym, który Zespół Cantito zagrał w ustrońskim amfiteatrze.
Fundacja Cantito serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły zorganizować i przeprowadzić warsztaty, a także wszystkie koncerty w Ustroniu Morskim.

Słowa podziękowania kierujemy na ręce wszystkich Ofiarodawców, dzięki którym ten wyjazd mógł dojść do skutku:
- dziękujemy Krakowskiemu Bankowi Spółdzielczemu przy ulicy Rynek Kleparski 8 za kwotę 1500 złotych oraz za coroczne wsparcie finansowe.
- dziękujemy Krajowej Radzie Spółdzielczej za kwotę 1000 złotych i coroczne wsparcie finansowe.
- dziękujemy Związkowi Lustracyjnemu Spółdzielni Pracy za kwotę 1000 złotych i coroczne wsparcie finansowe
- dziękujemy prywatnym darczyńcom, którzy łącznie podarowali nam 6800 złotych
Łączna kwota, jaka była potrzebna na zorganizowanie tego przedsięwzięcia to 8700 złotych. Środki, jakie zostały niewykorzystane będą przeznaczone na dalszą działalność Fundacji.