Zapraszamy na letnie warsztaty wokalne!

Dodane 05.06.2017, 14:13

Fundacja Artystyczna Cantito zaprasza na letnie warsztaty wokalne „Wypoczynek z muzyką”.

Odbędą się one w dniach od 31 lipca do 11 sierpnia 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym przy ulicy Tynieckiej 6 w Krakowie.

Nasze zaproszenie kierujemy do osób niewidomych i słabowidzących w wieku od trzynastu do trzydziestu pięciu lat.

Proponujemy profesjonalne lekcje śpiewu, emisji głosu, dykcji i interpretacji. Celem spotkań jest także poprawa techniki wokalnej, poszerzanie repertuaru zgodnego z indywidualnymi predyspozycjami wokalisty, rozwijanie słuchu i wrażliwości wykonawczej.

Wszystkie zajęcia są dla uczestników warsztatów bezpłatne, za wyżywienie i noclegi odpowiadają Państwo we własnym zakresie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 czerwca br. pod adresem mailowym kontakt@fundacjacantito.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Warsztaty wokalne Wypoczynek z muzyką 2017".

W treści maila prosimy podać:

• Imię i nazwisko
  • Numer telefonu
  • Adres e-mail
  • Datę urodzenia
  • Stopień niepełnosprawności

Do zgłoszenia należy dołączyć nagranie dowolnej wykonanej przez siebie piosenki.

Spotkajmy się latem w Krakowie, aby w przyjaznej atmosferze rozwijać swoje zdolności artystyczne.

Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 607-305-301 lub pod adresem mailowym kontakt@fundacjacantito.pl

Serdecznie zapraszamy!