W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 10000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
18,0% / 1800,00 zł
WSPIERAM!
WSPARCIE
MENU

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAGRAMY DLA CIEBIE! SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

W styczniu z kolędą na ustach

Dodane 30.12.2014, 18:52

Za dwa dni powitamy nowy rok 2015. Mamy nadzieję, że ten rok okaże się dla nas bardzo owocny. Życzymy sobie i Państwu wytrwałości w dążeniu do celu, uśmiechu i wielu życzliwych ludzi na swojej drodze.
Rozpoczniemy go z kolędą na ustach, gdyż w styczniu zaśpiewamy kilka koncertów, m.in.: w Swoszowicach, w krakowskich kościołach: w kościele św. Barbary, w Bazylice Bożego Ciała, w kościele Arka Pana Matki Bożej Królowej Polski.
Serdecznie zapraszamy.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Dodane 24.12.2014, 16:16

Z najlepszymi życzeniami od całej Fundacji Cantito.

Koncert jasełkowy Szkoły Przysposabiającej do Pracy w SOSW Dla Niewidomych i Słabowidzących

Dodane 17.12.2014, 23:52

Dzisiaj nasza Fundacja pomogła w nagłośnieniu koncertu jasełkowego Szkoły Przysposabiającej do Pracy w SOSW Dla Niewidomych i Słabowidzących. Prezes Fundacji Monika Flaga, która równocześnie jest nauczycielem w tej szkole, wraz z Magdaleną Strugała oraz uczniami przygotowali piękny scenariusz Bożonarodzeniowy, którym podbili serca całej publiczności.

Jak mówią panie Monika i Magda:
„Zawsze, gdy widzimy naszych uczniów na scenie, nie możemy ukryć wzruszenia, które towarzyszy nam podczas każdego ich występu. Cieszymy się, że pomimo wielu trudności, jakich doświadczają w życiu, mają okazję podczas takich występów przekazywać swoją artystyczną wrażliwość i emocje”.

Wśród publiczności Siedziała także Dyrektor ośrodka Pani Barbara Planta, która po obejrzeniu przedstawienia wyraziła swój zachwyt nad talentem wykonawców, a także nad ich pięknymi kostiumami.

Cieszymy się, że i my mogliśmy pomóc w tym przedsięwzięciu!

Koncerty w Krynicy-Zdroju

Dodane 17.12.2014, 23:43

W dniach 12-14 grudnia zorganizowaliśmy 3 koncerty w Krynicy-Zdrój.
Zagraliśmy w sanatorium „Energetyk”, sanatorium „Zgoda”, a także, co jest dla nas wielkim osiągnięciem, w Sali Balowej starego domu zdrojowego.
Dziękujemy Państwu, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz słuchali nas i naszych podopiecznych podczas tych występów.
Bardzo serdecznie dziękujemy także wszystkim tym, którzy pomogli nam podczas organizacji tych koncertów.

Cieszymy się, że podoba się Państwu to, co robimy i zawsze możemy liczyć na wasze wsparcie.

ZBIÓRKA PUBLICZNA!

Dodane 12.12.2014, 21:40

Szanowni Państwo,
W dniu dzisiejszym nasza fundacja otrzymała zgodę na prowadzenie zbiórek publicznych przekazywanych na cele statutowe naszej Fundacji.
Będą one się odbywać głównie podczas naszych koncertów.
Wszystkie szczegóły dostępne na specjalnej stronie pod tym adresem.

Bardzo dziękujemy za wspieranie nas!

Listopadowe koncerty

Dodane 05.11.2014, 22:52

Listopad to miesiąc wielu koncertów dla naszej Fundacji.

Na początek zapraszamy Państwa na koncert do kawiarni "Cudowne lata", który odbędzie się 11 listopada br. o godzinie 18:00. Ze względu na ciekawe miejsce oraz wyjątkowy dzień, zapewniamy niezwykłą atmosferę. Kawiarnia ta mieści się przy ulicy Garncarskiej 5 w Krakowie.

Kolejny koncert organizowany przez Fundację Cantito odbędzie się 18 listopada br. w Swoszowicach o godzinie 18:30 w tamtejszym sanatorium.

W andrzejkowy weekend zagramy trzy koncerty w Busku-Zdroju. Oto plan tych koncertów:
28.11.2014 - koncert w sanatorium "Nida" o godzinie 19:30
29.11.2014 - koncert w sanatorium "Włókniarz" o godzinie 19:00
30.11.2014 - koncert w sanatorium "Marconi" o godzinie 14:30

Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy na nasze koncerty, podczas których będzie możliwość wsparcia naszej Fundacji, a także nabycia płyt z kolędami oraz piosenkami autorskimi napisanymi dla podopiecznych Fundacji.

I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI KRAKOWSKIEJ 2014

Dodane 30.06.2014, 23:04

Szanowni Państwo,
29 czerwca br. odbył się I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej. Był to w tym roku dla naszej Fundacji ogromny projekt, w który się zaangażowaliśmy i z którego jesteśmy bardzo dumni. Pracowaliśmy ciężko nad nim przez ostatnie 4 miesiące. Był to czas wielu negocjacji, licznych dyskusji oraz przepływu wielu pomysłów, których efekt mogliście Państwo zobaczyć podczas Festiwalu.

Gdy słyszymy tyle cudownych opinii, że Państwu się podobało, że czuliście się podczas koncertu dobrze, a nasi wokaliści prezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny, mamy poczucie, że to co robimy ma pozytywny wymiar i że warto to robić nadal. W dzisiejszych czasach niestety media nie chcą promować małych lokalnych przedsięwzięć, angażując się jedynie w te duże dobrze znane, dlatego jest nam tym bardziej miło, że jak na pierwszy raz było aż tyle ludzi, którzy chcieli z nami świętować, cieszyć się krakowską muzyką wykonywaną przez tak wielu uzdolnionych młodych artystów.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim naszym Darczyńcom, których możecie Państwo poznać pod tym linkiem.
W szczególności ogromną wdzięczność kierujemy na ręce Pani Lidii Jazgar, która przez te 4 miesiące była dla nas nieocenionym wsparciem, dobrym duchem w chwilach zwątpienia i cudownym orędownikiem naszej idei.
Dziękujemy także Agnieszce Szczurek, która prowadząc koncert zbudowała wspaniałą atmosferę i sprawiła, że wczorajszy dzień będziemy długo pamiętać. Natomiast dzięki naszemu realizatorowi dźwięku Mateuszowi Sieniawskiemu, cały koncert był doskonale słyszalny, a co za tym idzie dostarczał wielu pięknych akustycznych wrażeń.
Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a Państwa zapraszamy w przyszłym roku na kolejną edycję OFPK.
Do zobaczenia.

 

Certyfikat Ambasadora Zdrowia dla naszej Fundacji

Dodane 14.06.2014, 20:16

Dzisiaj w Pałacu Wielopolskich, tj. w Krakowskim Magistracie, w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego odbyła się Gala wyróżnień, na której rozdano wiele statuetek "złotych jabłek".
Nasza Fundacja otrzymała Certyfikat Ambasadora Zdrowia za aktywizowanie osób z dysfunkcjami wzroku i zaangażowanie w rozwój ich talentów artystycznych. To dla nas cenne wyróżnienie, ponieważ pokazuje ono, że kultura jest ważnym aspektem dla zdrowia człowieka. Nie tylko zdrowie fizyczne, ale także i duchowe sprawia, że jesteśmy szczęśliwi. Bardzo dziękujemy Fundacji Vital. Jest nam tym milej, że mogliśmy z naszą Fundacją uświetnić swoim śpiewem tę uroczystość.

Wręczenie jabłek

Nasza Fundacja w Muszynie i Krynicy-Zdroju

Dodane 02.06.2014, 19:26

W dniach 30-31.05 oraz 01.06.2014 zorganizowaliśmy kolejne już koncerty Agnieszki Łozińskiej. Agnieszka zaśpiewała trzy koncerty: w sanatorium "Korona", ""Nestor" w Muszynie oraz w sanatorium "Energetyk" w Krynicy-Zdroju. Jak to bywało do tej pory została przyjęta z wielką radością i wzruszeniem przez publiczność.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji wszystkich Ośrodków za możliwość występów, a publiczność zapraszamy na kolejne koncerty.

Kolejne koncerty Agnieszki

Dodane 01.05.2014, 21:54

W dniach 25-27 kwietnia br. nasza Fundacja zorganizowała koncerty w Solcu-Zdroju oraz bardzo często przez nas odwiedzanym Busku-Zdroju Dla Agnieszki Łozińskiej. Koncerty te jak zwykle, tak i tym razem zostały bardzo ciepło przyjęte przez publiczność tamtejszych sanatoriów.

Bardzo serdecznie dziękujemy władzom "Uzdrowiska Solec" za okazane nam serce, dzięki czemu nasz koncert mógł dojść do skutku.

Jednocześnie mamy nadzieję, że nasza współpraca zawsze będzie tak owocna, a to pozwoli dzielić się talentem i wrażliwością z naszą publicznością.

<< Nowsze ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Starsze >>

Powered by CuteNews