W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 10000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
18,0% / 1800,00 zł
WSPIERAM!
WSPARCIE
MENU

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAGRAMY DLA CIEBIE! SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Bożonarodzeniowe Życzenia 2021

Dodane 24.12.2021, 13:30

Płyta "Z Narodzenia Pana" już dostępna w serwisach streamingowych!

Dodane 20.12.2021, 18:23
Okładka płyty Z Narodzenia Pana - Słuchaj
 

 

Z radością informujemy, że nasza kolędowa płyta „Z Narodzenia Pana” jest już dostępna we wszystkich serwisach Streamingowych!

Od teraz bez przeszkód możecie Państwo słuchać naszych kolęd na przykład w samochodzie; w drodze na święta lub po prezenty. Podczas sprzątania i gotowania pyszności dla bliskich, w trakcie rodzinnych spotkań przy wigilijnym stole czy świątecznym obiedzie.

Wszędzie tam, gdzie macie z sobą urządzenia mobilne.

Możecie także zupełnie bezpiecznie zarażać tymi pięknymi dźwiękami swoje rodziny, takiego infekowania nigdy za wiele i przynosi wspaniałe efekty.

Jesteśmy dumni z miłego przedświątecznego prezentu i cieszymy się, że możemy razem z Państwem powrócić do tamtego koncertu, kiedy następny czeka na nas już za chwilę, na progu nowego roku, a my z przyjemnością szlifujemy ostatnie szczegóły.

Aby posłuchać, należy kliknąć w okładkę płyty powyżej.

Koncert w Sanktuarium Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie

Dodane 23.09.2021, 10:07
Zdjęcie z oddali. Publiczność słucha 6 osób, które grają i śpiewają.

Niedziela, 19 września, upłynęła nam bardzo muzycznie w Sanktuarium Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie. Na zaproszenie Duszpasterstwa Osób Niepełnosprawnych najpierw modliliśmy się wspólnie oprawiając muzycznie mszę świętą, a później zagraliśmy w parafialnej salce koncert z repertuarem rozrywkowym. Serdecznie dziękujemy za przybycie, bardzo ciepłe przyjęcie, oklaski, miłe słowa i przepiękne słoneczniki. To był wspaniały dzień i mamy nadzieję niedługo znów się z Państwem spotkać

Piknik rodzinny - gramy po dłuuugiej przerwie :)

Dodane 04.09.2021, 21:07
Scena w plenerze. Na niej dwie kobiety i trzech mężczyzn.

Dziś nasza fundacja miała wspaniały dzień, ponieważ wreszcie mogliśmy dla Państwa zagrać i zaśpiewać. Koncert odbył się w Centrum Sportu i Kultury "Sidzina". Był to rodzinny piknik w plenerze. Cieszymy się niezmiernie, że byliśmy jedną z atrakcji.

Dziękujemy za wielką wspólną radość i oklaski. Pięknie świecące słońce dopingowało nas we wszystkich wykonaniach, zwłaszcza premierowych.

Najchętniej śpiewaliśmy przygotowane podczas pandemii nowości, którymi były na przykład "Trzy pierścienie" Alicji Majewskiej czy Księżyc nad Juratą" Ani Wyszkoni.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia za rok!

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube!

Dodane 10.04.2021, 16:27

Szanowni Państwo!
Wciąż nie mamy możliwości powrotu do koncertowania, ale to wcale nie znaczy, że próżnujemy czekając na to, aż sytuacja ulegnie zmianie.
Staramy się nagrywać różne utwory na naszych próbach, które odbywają się tak często, jak to tylko możliwe, dlatego serdecznie zapraszamy do śledzenia i subskrybowania naszego kanału na Youtube.

Życzenia Wielkanocne

Dodane 02.04.2021, 11:52

Drewniana powierzchnia, na niej leży gniazdko, w którym znajdują się dwa jajka, trzecie leży poza nim. Gniazdo jest przystrojone baziami. Na tym tle jest napisane: Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu zdrowia, które jest teraz tak istotne. Nadzieję niech przyniesie wiosna, a serca radośnie budzą się do życia.  Niech na każdym kroku i we wszystkich decyzjach błogosławi Was i strzeże Zmartwychwstały Jezus Chrystus. Spokoju, szczęścia i dobrego czasu z bliskimi. Pamiętajcie o nas i dbajcie o siebie nawzajem.

Podsumowanie 2020 r.

Dodane 31.12.2020, 15:33

Szanowni Państwo,

Kończy się trudny dla muzyków 2020 rok. Nadszedł czas na podsumowanie działań Fundacji Artystycznej Cantito.

Mimo pandemii COVID-19 udało nam się zagrać kilka koncertów, co jest dla nas ogromną radością. Nic nie cieszy tak jak śpiewanie i granie dla Państwa, spotkania z wami i wasze entuzjastyczne reakcje na nasze piosenki.

Jednak nie poddawaliśmy się, robiąc co tylko w naszej mocy, żebyście Państwo mimo przeciwności mieli dostęp do naszej muzyki.

Wierzymy, że rok 2021 przywróci wszystko do normy i będziemy grali znacznie więcej koncertów dla wspaniałej publiczności.

Co zdarzyło się w tym roku?

Życzenia Boże Narodzenie :)

Dodane 24.12.2020, 11:32

Z całego serca życzymy naszym słuchaczom zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Błogosławieństwa maleńkiego Bożego Syna, pięknych spotkań w rodzinnym gronie, optymizmu i nadziei. Odpoczynku i spełnienia marzeń. Nie tylko od święta, ale i przez cały rok.
 

Pierwszy koncert online - projekt TON

Dodane 23.12.2020, 12:11

             W niedzielę 20 grudnia 2020 r. w Centrum Kultury Wrocław-Zachód zagraliśmy nasz pierwszy koncert online. Odbył się on w ramach projektu TON (Twórczość Osób Z Niepełnosprawnością).

                Próby do tego przedsięwzięcia rozpoczęły się w listopadzie. Chcieliśmy przygotować się jak najlepiej, aby publiczność przed ekranami przeżyła z nami wspaniałą, muzyczną ucztę. Byliśmy bardzo ciekawi, jak będzie się nam śpiewać w sali, w której – prócz osób pomagających dopiąć wszystko na ostatni guzik – nie będzie nikogo.

Z Narodzenia Pana - nasza najnowsza płyta na Święta Bożego Narodzenia

Dodane 18.12.2020, 14:30

Szanowni Państwo,
Z dumą prezentujemy nasze najnowsze dzieło.
Płyta „Z Narodzenia Pana” jest zapisem audio V Wielkiego Koncertu Kolędowego.
Podczas koncertu wykonane zostały głównie tradycyjne polskie kolędy w przemyślanych nowoczesnych aranżacjach, stworzonych przez podopiecznych fundacji.
Poza ogromnym zaangażowaniem wykonawców, na szczególną uwagę zasługuje wielogłosowa oprawa prezentowanych utworów. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy TUTAJ.
Z ogromną radością dzielimy się z Państwem tym materiałem. Chcemy go rozpowszechnić mimo trudnego czasu pandemii pokazując, że jesteśmy, działamy i nie przestaniemy dla Was grać i śpiewać.
Płyta jest naszym prezentem dla wszystkich którzy, mimo ciężkich czasów, nas wspierają.
Każdy, kto wspomoże nas darowizną od 30 zł w górę, otrzyma ją od nas w podziękowaniu za okazane serce.
Dodatkowo na podany adres mailowy prześlemy link do pobrania płyty w wersji cyfrowej.
Po wpłaceniu darowizny prosimy o informację na nasz adres mailowy na jaki adres* mamy wysłać nasz prezent.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogła się ukazać:
Nagrania - Manufaktura Dźwięku
Mix i mastering - Stam Studio - metal and rock music workshop
Projekt okładki - Tomasz Flaga
Druk i tłoczenie - Drukarnia i wydawnictwo płytowe EKB
Będziemy szczęśliwi, jeśli nasza płyta znajdzie się wśród prezentów pod Państwa choinką.

* Przekazane dane osobowe będą użyte jedynie do zrealizowania wysyłki.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 Starsze >>

Powered by CuteNews