W kwietniu na działalność fundacji potrzebujemy 10000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
18,0% / 1800,00 zł
WSPIERAM!
WSPARCIE
MENU

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAGRAMY DLA CIEBIE! SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Integracyjne Dni Bronowic

Dodane 16.06.2019, 9:43

14 czerwca spotkaliśmy się z krakowską publicznością w Amfiteatrze na osiedlu Widok. Zjawiliśmy się tam dzięki zaproszeniu przez Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana oraz Dzielnicy VI Bronowice.

Mimo upałów nie zabrakło na pikniku słuchającej i oklaskującej nas publiczności. Wspaniale się z Państwem bawiliśmy.

Podczas naszego występu obecny był Wiceprzewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy VI Bronowice Pan Wojciech Litwicki, który na zakończenie koncertu skierował w naszą stronę kilka ciepłych słów.

Za zaproszenie, obecność i wspaniały odbiór serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne tak miłe spotkania.

Odwiedziliśmy sanatorium "Krystyna"

Dodane 09.06.2019, 13:10
Cztery osoby (jeden mężczyzna, trzy kobiety) śpiewają. Obok nich dwóch mężczyzn gra na instrumentach. Jeden na cajonie, a drugi na pianinie elektrycznym.

7 czerwca po raz pierwszy po dłuższej przerwie zagraliśmy w sanatorium „Krystyna” w Busku-Zdroju. Zarówno pogoda jak i publiczność mocno podgrzewały nam atmosferę.

Panie z publiczności, jak najdroższe babcie, proponowały wodę artystom rozgrzanym nie tylko temperaturą, ale też gorącymi oklaskami, co bardzo nas wzruszało.

Szczególnie ujęła nas wspaniale zaśpiewana przez Państwa z Adrianem przepiękna piosenka Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy”.

Z całego serca dziękujemy za życzliwość i obecność podczas tego koncertu i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.

Zjazd absolwentów SPDP

Dodane 06.06.2019, 19:36
Kobieta siedzi na krześle, na kolanach ma laptopa. Obok niej dwóch mężczyzn siedzi na ławce gimnastycznej

Przedstawiciele naszej fundacji brali dziś udział w zjeździe absolwentów Szkoły Przysposabiającej do Pracy Nr 5 przy ulicy Tynieckiej 6 w Krakowie.

Monika Flaga przygotowała wokalnie podopiecznych, aby mogli jak najlepiej zaprezentować się na scenie przed swoimi kolegami i nauczycielami.

Adrian Wyka jak zwykle chętnie udzielił imprezie wsparcia akustycznego, nagłaśniając całe wydarzenie oraz grając na gitarze basowej.

Karol Radwan towarzyszył wokalistom przy fortepianie, profesjonalnie im akompaniując.

Szkołę tę kończy teraz Natalia Lewandowska, która na pożegnanie pięknie wykonała piosenkę „Biegnij przed siebie” z repertuaru Ani Wyszkoni, natomiast Marcin Joneczko i Dominik Burchardt zaśpiewali kolegom w prezencie na dalsze dobre życie „Szczęśliwej drogi już czas”.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w kolejnym pięknym wydarzeniu.

Ostatni majowy koncert w Solcu

Dodane 05.06.2019, 18:40

Ostatniego dnia maja po raz kolejny mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem w Uzdrowisku „Solec-Zdrój”. Bardzo ucieszyła nas liczna frekwencja na publiczności, zwłaszcza tak rozśpiewanej.

Wykonywaliśmy piosenki wiosenne, jako że trwał jeszcze piękny miesiąc maj, podkreślaliśmy niedawne święto mam i wspaniale się z Państwem bawiliśmy.

Do zobaczenia już wkrótce na koncertowym szlaku.

Dwa udane koncerty w Busku-Zdroju i Krakowie

Dodane 27.05.2019, 12:56
Trzy kobiety ubrane w sukienki stoją i śpiewają.

W piątek i sobotę 24 i 25 maja zaśpiewaliśmy dwa niezwykle udane koncerty.

Pierwszy w sanatorium „Nida” w Busku-Zdroju. Był szczególny z racji dzisiejszego święta, do którego przygotowywaliśmy się na kilku ostatnich próbach. Chcieliśmy jak najpiękniej podziękować wszystkim obecnym na sali mamom za trud wychowania, uśmiech, czasem łzy… i przede wszystkim bezwarunkową miłość przekazywaną dzieciom. Każdy z nas zaśpiewał w związku z tym jakąś piosenkę z serdecznymi życzeniami: znane – Wojciecha Młynarskiego czy Krzysztofa Krawczyka, skądś wygrzebane – Waldemara Koconia, a także autorskie.

Występ został ciepło przyjęty przez licznie zgromadzoną publiczność, zwłaszcza tą z Krakowa.

Cztery osoby (1 mężczyzna, 3 kobiety) stoją, śpiewają, pozostali (dwóch mężczyzn) gra na cajonie i pianinie elektycznym

W sobotę zagraliśmy w Centrum Młodzieży imienia Henryka Jordana podczas rozstrzygnięcia konkursu o Buławę Lajkonika. Jeszcze raz gratulujemy naszym nagrodzonym podopiecznym i przyjaciołom, bardzo cieszy nas wasz sukces. Ze wzruszeniem także obejrzeliśmy występy innych wykonawców.

Jesteśmy pewni, że również za rok wyślemy na ten konkurs naszą wspaniałą i zaangażowaną reprezentację.

Dzień mamy

Dodane 26.05.2019, 15:26

Z okazji dnia mamy, z muzycznymi dedykacjami, z serca życzymy naszym najdroższym mamom, a także tym słuchającym nas na koncertach i w internecie, najważniejszego w życiu zdrowia, codziennego uśmiechu i pogody ducha, pociechy z dzieci i wiele do nas cierpliwości. ;)

Przede wszystkim jednak życzymy sobie, żeby nasze kochane mamy zawsze mogły być z nas dumne, zwłaszcza kiedy jesteśmy już dorośli, a także żebyśmy w codziennym zabieganiu znajdowali dla siebie nawzajem czas.

Żyjcie nam mamy STO LAT!

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Krakowskiej edycja internetowa 2019 nie odbędzie się

Dodane 13.05.2019, 12:37

Kochani!
Z żalem informujemy, że tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Krakowskiej nie odbędzie się. Jest to spowodowane niewielką ilością nadesłanych zgłoszeń.
W związku z małym zainteresowaniem taką formą festiwalu w przyszłym roku postaramy się wymyślić formułę, która bardziej przypadnie wam do gustu.
Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać za rok w Krakowie.

 

Kwietniowy koncert w sanatorium "Nida"

Dodane 29.04.2019, 15:25

26 kwietnia po dłuższej przerwie zagraliśmy niezwykły koncert w sanatorium „Nida” w Busku-Zdroju.

Był wspaniały ze względu na publiczność, tak bardzo kochającą muzykę jak my. Otrzymywaliśmy od Państwa gromkie oklaski po każdym wykonywanym wspólnie z wami utworze. Zrobiliście sobie tym razem z nami wspólne zdjęcia, obdarzyliście nas mnóstwem ciepłych słów i daliście nam z siebie wiele pozytywnej energii.

Dziękujemy Państwu za wyjątkową atmosferę i do zobaczenia za miesiąc.

Wielkanocne życzenia od Cantito

Dodane 20.04.2019, 9:33
Koszyk wypełniony pisankami w pastelowych kolorach

Drodzy Słuchacze i Przyjaciele,

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy członkowie i podopieczni Fundacji Artystycznej Cantito życzą Państwu pogody ducha i pokoju w sercach.

Niech Jezus Zmartwychwstały, będący odradzającym się po raz kolejny dla nas życiem, przynosi Wam wiele dobra każdego dnia.

Życzymy serdecznych spotkań przy rodzinnym stole, dużo zdrowia i miłości.

Żebyście umieli zawsze dostrzec obok siebie drugiego człowieka oraz by w codziennych zmaganiach nieustannie towarzyszyła Państwu muzyka.

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

Czarny Alibaba na bis w Solcu

Dodane 06.04.2019, 16:24

5 kwietnia po raz kolejny spotkaliśmy się z Państwem w Solcu-Zdroju. Koncert bardzo przypadł naszej publiczności do gustu. Okazała się ona wyjątkowo muzykalna. Pięknie śpiewali Państwo zarówno z nami, jak i sami, ponieważ wszystkie piosenki były wam dobrze znane i przez was lubiane.

Wyjątkowym akcentem koncertu stał się wybór bisu, który tym razem zostawiliśmy naszym słuchaczom. Chętnie się go Państwo podjęli. Spośród piosenek krakowskiej, warszawskiej i takiej, którą śpiewają wszyscy, jak łatwo się domyślić, wybrana została najpopularniejsza. I oczywiście z zaangażowaniem wspólnie zaśpiewana.

Dziękujemy Państwu za niezwykle sympatyczne spotkanie.

<< Nowsze 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 20 ... 22 ... 24 Starsze >>

Powered by CuteNews