W grudniu na działalność fundacji potrzebujemy 7000 zł. Do tej pory zebraliśmy:
0,0% / 0,00 zł
WSPIERAM!
WSPARCIE
MENU

Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZAGRAMY DLA CIEBIE! SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Witamy

Nasza Fundacja wspiera uzdolnionych muzycznie niepełnosprawnych artystów, którzy chcieliby rozwinąć swój talent. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością.
"Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów."
Pitagoras

Z okładki czyli AKTUALNOŚCI

Koncerty mikołajkowe w Busku

Dodane 13.12.2016, 11:11

Drodzy Państwo,

W dniach 9-11 grudnia pojawiliśmy się ponownie w Solcu i Busku.  Był to ostatni koncertowy wyjazd w tym roku, który przyniósł nam mnóstwo emocji, zaskoczeń i nieprzewidzianych sytuacji.

W piątek, 9 grudnia, z przyczyn od nas niezależnych, koncert w Solcu został odwołany za co wszystkich przybyłych jeszcze raz bardzo przepraszamy. Do ostatnich chwil staraliśmy się zrobić wszystko, aby móc dla Was zaśpiewać.

10 grudnia zagraliśmy dla wspaniałej publiczności w Sanatorium Nida. W naszych szeregach można było zaobserwować pewne braki, które były spowodowane nagłą chorobą Agnieszki, to jednak nie wpłynęło na odbiór naszego występu, czemu daliście wyraz po koncercie, w rozmowach z nami.

11 grudnia, już w pełnym składzie, zagraliśmy w Sanatorium Marconi, gdzie liczba osób zasiadających na publiczności była naprawdę imponująca. Tutaj również Wasze opinie o naszym występie były bardzo przychylne, co nas niezmiernie cieszy.

Wszystkim Państwu, którzy poświęcili swój czas na spotkanie z nami, z całego serca dziękujemy! Mamy nadzieję, że nasza muzyka zostanie z Wami na długo.

Wyrazy wdzięczności  kierujemy także do osób, które przyczyniły się do tego, że koncerty mogły dojść do skutku.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziecie Państwo równie chętnie przybywać na nasze koncerty.

 

Do zobaczenia!

Powered by CuteNews